11 mai 14 En Yeti guanya la lliga en debutants però en Max i la Arin també ho fan genial. En iniciats, en Pau que acaba de pujar de grup, guanya la prova i es posa quart en un grup molt disputat. En precompetició en Panx guanya i augmenta la distància dels altres participants i en competició la Cora, que guanya, retalla distàncies amb en Zut que va primer mentre la Golfa segueix primera en G.

Grup 0 nivell A - INICIACIÓ

TRS= , TRM=
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
                       

Grup 0 nivell B - debutants

TRS=30, TRM=60
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Yeti Veronica       14,37   1   1+1+4+3 max 6 6 12
Max Marta       17,19   2   1+1+4+2 max 6 20 26
Arin Makketa       21,03   3   1+1+4+1 max 6   6
Tana       1 21,94 5 4   1+1+3=5   5
Kleina Pau     1 22,81 5 5   1+1+3=5 5 10
Daila Laura     1 23,03 5 6   1+1+3=5   5
Luc Albert     1 25,70 5 7   1+1+3=5 6 11
Koko Beatriz     1 29,47 5 8   1+1+3=5   5
Turca Bego     1 49,28 5 9   1+1+3=5 14 19
Athos Marta     3 >TRM Elim 10   1+1=2  5  7
Yako Carlos         Elim 10   1+1=2    2
Hera Didac         Elim 10   1    1

Grup 1 nivell C - ja iniciats

TRS=70 , TRM=120
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Mel Pau       41,32   1   1+1+4+3 max 7 22 29
Dolç Jaume       60,38   2   1+1+4+2 max 7 23 30
Trasto Anna       65,21   3   1+1+4+1=7 23 30
Bona Lorena     1 49,12 5 4   1+1+3=5 23 28
Lua Georgina     1 54,31 5 5   1+1+3=5 21 26
Tabar Ximena     2 47,78 10 6   1+1+2=4 11 15
Golan Ximena     2 53,81 10 7   1+1+2=4 29 33
Fusa Berta     2 53,88 10 8   1+1+2=4 13 17
Nayru Elisabet     2 74,15 14,15 9   1+1+2=4 23 27
Lola Maite     2 76,16 16,16 10   1+1+1=3 22 25
Tass Imma       100,81 30,81 11   1+1=2 23 25
Lucky Mariana     2 87,78 37,78 12   1+1=2 17 19
Link Francesc     4 70,22 40,22 13   1+1=2 33 35
Rita Angela       >TRM       1+1=2 20 22

Grup 2 nivell D i E - preparant-se per competir

TRS=55, TRM=100
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Panx Toni       42,39   1   1+1+4+3=9 50 59
Bimba Joan   1 1 49,31 10 2   1+1+2+2=6 41 47
Dic Merce       60,90 10,90 3   1+1+2+1=5 13 18
Gold Denise     1 64,29 14,29 4   1+1+2=4 16 20
Collie Sam   1 2 41,49 15 5   1+1+2=4 25 29
Bandido Paco   5 1 45,67 30 6   1+1=2 14 16
Duc Merce     3 95,05 45,05 7   1+1=2 28 30
Woody Teresa     4 83,70 48,70     1+1=2 18 20

Grup 3 nivell F - Competició

TRS=55, TRM=100
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Cora Juli       55,36 0,36 1   1+1+3+3=8 37 45
Bruc Hector    1   54,06 5 2   1+1+3+2=7 22 29
Zut Sergi    1   54,89 5 3   1+1+3+1=6 41 47
Jak Ariadna       64,29 9,29 4   1+1+3=5 18 23
Martina Elena   2   56,47 11,47 5   1+1+2=4   4
Holly Elena   1 1 64,55 19,55 6   1+1+1=3   3
Nuca Francesc   2 2 68,89 28,89 7   1+1=2 11 13
Zeus Ariadna       76,57 21,57 8   1+1=2 8 10
Morgan Elisenda       >TRS Elim 9   1+1=2 10 12
Dana Maria         Elim 9   1+1=2 28 30
Ela Neus         Elim 9   1+1=2 24 26
Taboo Estel         Elim 9   1+1=2 16 18
Sacha Paco         Elim 9   1+1=2 10 12

Grup 4 nivell G - ALTA COMPETICIó

TRS=50, TRM=100
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Drac Elisenda       48,03   1   1+1+4+3=9 20 29
Gamma Jordi         Elim 2   1+1=2 15 17
Golfa Cesar         Elim 2   1+1=2 46 48
Qumba Juanjo         Elim 2   1+1=2 4 6

FaLang translation system by Faboba