21 des 13 Una prova més de la lliga social amb una alta participació i bons recorreguts ni que la pista del màxim nivell ha fet més "mal" del que semblava inicialment. Bones pistes de la Tass i la Quefa que puja llocs en debutants, en Sam que es consolida en iniciats i l'Stuart en pre-competició.

Grup 0 nivell A - INICIACIÓ

TRS=40, TRM=60
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Tana David     2 22,00 10 1   1+1+2+3 max 5 4 9

Grup 0 nivell B - debutants

TRS=45, TRM=80
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Tass Imma       46,53 1,53 1   1+1+3+1 max 6 6 12
Quefa Roser     1 39,32 5 2   1+1+3+2 max 6 10 16
Golan Ximena   1 3 33,34 20 3   1+1+1+1=4 4 8
Roc Vicenç   2 2 43,41 20 4   1+1+1=3 4 8
Kira Dolors   1 3 61,67 20 5   1+1=2 8 10
Bona Lorena   1 3 62,03 20 6   1+1=2 4 6
Lua Georgina   2 4 51,33 30 7   1+1=2 6 8
Turca Begoña   (corretja) 3   Elim     1 4 5
Max Marta   1

2

  Elim     1+1=2 16 18
Lucky Mariana   (corretja) 2 >TRM Elim     1 9 10
Robin José Luís     3 >TRM Elim     1+1=2 6 8

Grup 1 nivell C - ja iniciats

TRS=60 , TRM=120
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Sam Sabine       34,22   1   1+1+4+3 max 7 18 25
Cora Silvia   2 1 52,56 15 2   1+1+2+2=6 9 15
Misto Fransina   3   54,10 15 3   1+1+2+1=5 7 12
Stevie Berta   2 1 76,25 21,25 4   1+1+1=3 10 13
Woody Teresa   2 1 88,70 >25,99 5   1+1=2 5 7
Gollum Lorena   2 2 93,72 >25,99 6   1+1=2 8 10
Thai Maica   4 2 83,93 >25,99 7   1+1=2 7 9
Link Francesc   3 3 92,41 >25,99 8   1+1=2 12 14
Nayru Elisabet   2 2 >TRM Elim     1+1=2 8 10
Dolç Jaume   2 1 >TRM Elim     1+1=2 13 15
Trasto Anna   2 1 >TRM Elim     1+2=2 9 11
Bruce Berta   3 1 >TRM Elim     1+1=2 7 9
Rita Angela   4 1 >TRM Elim    

1+1=2

6 8

Grup 2 nivell D i E - preparant-se per competir

TRS=60, TRM=100
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Stuart Pilar       45,13   1   1+1+4+3=9 4 13
Cora Juli       57,94   2   1+1+3+2=7 12 19
Nala Ivet     1 52,93 5 3   1+1+3+1=6 6 12
Tashi Guidomar   1   53,41 5 4   1+1+3=5 22 27
Panx Toni   1 2 50,60 15 5   1+1+2=4 17 21
Duc Merce   1   73,78 18,78 6   1+1+1=3 9 12
Collie Sam   2 2 60 20 7   1+1+1=3 11 14
Zeus Ariadna   2 2 78,65 >25,99 8   1+1=2   2
Jack Ariadna     4 85,12 Elim     1+1=2 3 5
Lock Marc     2 >TRM Elim     1+1=2 6 8
Jack Araceli     4 65,12 Elim     1+1=2 6 8
Bimba Joan     3 53,94 Elim     1+1=2 14 16
Lua Eduard   2 3   Elim     1+1=2 8 10
Gold Denise     1   Elim     1+1=2 4 6

Grup 3 nivell F - Competició

TRS=60, TRM=100
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Zut Sergi     1 94,06 >25,99 1   1+1+3=5 21 26
Morgan Xavier         Elim     1+1=2 6 8
Dana Maria         Elim     1+1=2 9 11
Hippy Mercè         Elim     1+1=2   2
Nuca Francesc         Elim     1+1=2 2 4
Kenya Lorena         Elim     1+1=2 11 13
Taboo Estel         Elim     1+1=2 6 8

Grup 4 nivell G - ALTA COMPETICIó

TRS=55, TRM=90
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Golfa Cesar         Elim     1+1=2 21 23
Drac Xavier         Elim     1+1=2 10 12
Qumba Juanjo         Elim     1+1=2  2 4
FaLang translation system by Faboba