3 nov 13 Segona jornada de la lliga on la Nayru, en Max, en Dolç, en Lucky y la Quefa han fet molt bones pistes en B, en Misto arriba i guanya en C però en Link i en Sa m consoliden, en Tashi destaca en D, en Zut es posa primer seguit de la Kenya en E i la Chula i la Golfa es destaquen en G. Dissabte 23 una nova jornada!

Grup 0 nivell A - INICIACIÓ

TRS=50, TRM=100
GosGuia FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Robin Mariana (corretja) 1 46,31 1+3=4 1 4 4
Turca Begoña 3 >100 1+1=2

2

2 2

Grup 0 nivell B - debutants

TRS=40, TRM=80
GosGuia FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Nayru Eli 1 26,63 5 1 1+1+3+3 max 6 2 8
Max Marta 1 27,38 5 2 1+1+3+2 max 6 5 11
Dolç Jaume 1 27,67 5 3 1+1+3+1=6 1 7
Lucky Mariana 1 27,88 5 4 1+1+3=5 2 7
Quefa Roser 1 28,28 5 5 1+1+3=5 2 7
Tass Imma 1 55,22 20,22 6 1+1+1=3 3
Kira Dolors 1 57,28 22,28 7 1+1+1=3 2 5
Menut Carlos (corretja) 1 64,56 >25,99 8 1=1 1
Lola Montse 4 63,34 >25,99 9 1+1=2 2 4
Cora Jordi 4 75,03 >25,99 10 1+1=2 4 6
Thai Maica Elim 1+1=2 2 4
Roc Vicenç Elim 1+1=2 2
Bona Lorena 4 >80 Elim 1+1=2 2

Grup 1 nivell C - ja iniciats

TRS=60 , TRM=120
GosGuia FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Misto Francina 1 1 42,07 10 1 1+1+2+3=7 7
Link Francesc 1 2 50,49 15 2 1+1+2+2=6 6 12
Sam Sabine 2 65,18 15,18 3 1+1+2+1=5 6 11
Kiara Andrea 2 2 51,69 20 4 1+1+2=4 4
Nika Yolanda 2 70,03 20,03 5 1+1+2=4 2 6
Gollum Lorena 3 2 59,21 25 6 1+1+2=4 2 6
Lock Marc 1 3 75,10 >25,99 7 1+1=2 2 4
Rita Angela 3 3 87,59 >25,99 8 1+1=2 2 4
Jack Araceli 1 3 99,73 >25,99 9 1+1=2 2 4
Bimba Sally 1 2 >120 Elim 1+1=2 5 7

Grup 2 nivell D i E - preparant-se per competir

TRS=50, TRM=100
GosGuia FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Tashi Guidomar 47,34 1 1+1+4+3=9 8 17
Collie Sam 1 40,37 5 2 1+1+3+2=7 7
Panx Toni 1 42,62 5 3 1+1+3+1=6 2 8
Cora Juli 1 44,81 5 4 1+1+3=5 2 7
Dic Merce 1 2 61,32 25,32 5 1+1+1=3 2 5
Tyron Juan 2 2 57,31 >25,99 6 1+1=2 2 4
Kiara Xavi 2 2 58,97 >25,99 7 1+1=2 4 6
Duc Merce 2 69,22 >25,99 8 1+1=2 2 4
Gold Denise 1 84,71 >25,99 9 1+1=2 2

Grup 3 nivell F - Competició

TRS=50, TRM=100
GosGuia FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Zut Sergi 1 65,40 20,40 1 1+1+3+1=6 7 13
Dana Maria 1 95,10 >25,99 2 1+1+2=4 3 7
Ela Neus Elim 1+1=2 5 7
Kenya Lorena Elim 1+1=2 9 11
Striptease Carme Elim 1+1=2 2 4
Taboo Estel Elim 1+1=2 2 4

Grup 4 nivell G - ALTA COMPETICIó

TRS=45, TRM=90
GosGuia FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Golfa Cesar 42,16 1 1+1+4+3=9 5 14
Noah (Jordi) Jordi 46,63 1,63 2 1+1+3+2=7 3 10
Chula Isma 1 42,06 5 3 1+1+3+1=6 9 15
Kira (Laura) Laura 1 1 81,56 >25,99 4 1+1=2 6 8
Qumba Juanjo Elim 1+1=2 2
Samy Jordi Elim 1+1=2 7 9
FaLang translation system by Faboba