28 set 13 Primera jornada de la nova lliga 2013/14 i primers punts acumulats. Per ara tot és possible

Grup 0 nivell A - INICIACIÓ

TRS=50, TRM=100
GosGuia FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Cora Silvia (corretja) 30,59 1 1+3=4 4
Trasto Anna 1 24,67 5 2 1+1+2+3 max 5 5
Thai Maica (corretja) 1 64,43 19,43 3 1+1=2 2
Quefa Roser 3 69,49 >25,99 4 1+1=2 2
Lola Montse 2 75,72 >25,99 5 1+1=2 2
Dolç Jaume 1 (corretja) 89,44 >25,99 6 1 1
Tana David 1 (corretja) 3 80,91 >25,99 7 1 1

Grup 0 nivell B - debutants

TRS=50, TRM=100
GosGuia FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Link Francesc 23,36 1 1+1+4+3 max 6 6
Lua Georgina 1 29,96 5 2 1+1+3+2 max 6 6
Max Marta 3 43,13 15 3 1+1+2+1=5 5
Kibu Fran (corretja) 1 72,10 >25,99 4 1 1
Lucky Mariana 2 94,13 >25,99 5 1+1=2 2
Kira José 3 >100 Elim 1+1=2 2
Nayru Eli 4 >100 Elim 1+1=2 2

Grup 1 nivell C - ja iniciats

TRS=80 , TRM=120
GosGuia FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Sally Alex 2 49,77 10 1 1+1+3+2=7 7
Sam Sabine 1 2 67,19 15 2 1+1+2+2=6 6
Bimba Sally 1 2 72,71 15 3 1+1+2+1=5 5
Stevie Berta 1 2 88,91 23,91 4 1+1+1=3 3
Budy Teresa 2 3 62,31 25 5 1+1+1=3 3
Nika Yolanda 2 105,38  >25,99 6 1+1=2 2
Bruce Berta 2 2 99,47 >25,99 7 1+1=2 2
Lock Marc 1 2 106,94 >25,99 8 1+1=2 2
Jack Araceli 2 3 101,06 >25,99 9 1+1=2 2
Rita Angela 3 3 97,22 >25,99 10 1+1=2 2
Gollum Lorena 2 4 >120 Elim 1+1=2 2

Grup 2 nivell D i E - preparant-se per competir

TRS=50, TRM=90
GosGuia FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Tashi Guidomar 1 43,00 5 1 1+1+3+3=8 8
Bimba Joan 1 34,15 10 2 1+1+2+2=6 6
Bandido Rola 1 1 38,12 10 3 1+1+2+1=5 5
Ziva Aina 2 41,09 10 4 1+1+2=4 4
Xuma Susanna 2 53,90 13,90 5 1+1+2=4 4
Kiara Xavi 2 1 44,43 15 6 1+1+2=4 4
Jack Ariadna 1 1 59,18 19,18  1+1+1=3 3
Cora Juli 1 2 54,86 19,86 8 1+1=2 2
Dolç Manel 81,00 31,00 9 1+1=2 2
Dic Merce 2 1 69,85 >25,99 10 1+1=2
Puppy Eduard 3 49,71 Elim 1+1=2 2
Nala Ivet 1 >3 >90  Elim 1+1=2 2
Lua Eduard >3 53,68 Elim 1+1=2 2
Tyron Juan >3 60,05 Elim 1+1=2 2
Panx Toni 3 41,40 Elim 1+1=2 2
Duc Merce 3 79,93 Elim 1+1=2 2

Grup 3 nivell F - Competició

TRS=50, TRM=90
GosGuia FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Kenia Lorena 37,77 1 1+1+4+3=9 9
Zut Sergi 51,26 1,26 2 1+1+3+2=7 7
Ela Neus 1 1 49,81 10 3 1+1+2+1=5 5
Dana Maria 73,63 23,63 4 1+1+1=3 3
Sugar Vanessa 2 2 67,76 >25,99  5 1+1=2 2
Nuca Francesc 6 49,87 >25,99 6 1+1=2 2
Striptease Carme Elim 1+1=2 2
Taboo Estel Elim 1+1=2 2
Morgan Elisenda Elim 1+1=2 2
Puf Sandra Elim 1+1=2 2

Grup 4 nivell G - ALTA COMPETICIó

TRS=45, TRM=80
GosGuia FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Chula Isma 35,76 1 1+1+4+3=9 9
Drac Elisenda 37,44 2 1+1+4+2=8 8
Samy Jordi 38,46 3 1+1+4+1=7 7
Kira (Laura) Laura 40,81 4 1+1+4=6 6
Golfa Cesar 1 36,09 5 5 1+1+3=5 5
Kira (Aida) Aida 57,75 12,75 6 1+1+2=4 4
Noah (Jordi) Jordi 1 2 47,36 17,36 7 1+1+1=3 3
FaLang translation system by Faboba