30 jun 13 En la darerra jornada de lliga, que puntua doble, han guanyat els debutants que s'ho havien treballat tot l'any. Entre els iniciats, en canvi, un sprint final ha fet posar en primer lloc a en Bandido empatant en punts amb la Cora i guanyant pel millor resultat en la darrera prova. En precompetició i competició no hi ha hagut gaires canvis. Aviat actualitzarem les classificaciones i publicarem la crònica de la festa i, sobre tot, del karaoke.

Grup 0 nivell A - INICIACIÓ

TRS=, TRM=
GosGuia FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés

Grup 0 nivell B - debutants

TRS=30, TRM=60
GosGuia FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Show Jordi 23,10 1 (1+1+4+3)x2=18 5 23
Bimba Sally 23,69 2 (1+1+4+2)x2=16 2 18
Lock Marc 24,07 3 (1+1+4+1)x2=14 2 16
Gold Denise (corretja) 28,32 4 (1)x2=2 14 16
Jack Araceli 1 26,56 5 5 (1+1+3)x2=10 6 16
Nala Ivet 1 27,91 5 6 (1+1+3)x2=10 4 14
Nika Yolanda 1 33,40 8,40 7 (1+1+2)x2=8 9 17
Taboo Estel  2 20,47 10 8 (1+1+2)x2=8 38 46
Puppy Eduard 2 21,25  10 9 (1+1+1)x2=6 26 32
Link Francesc 1 1 33,25 13,25 10 (1+1+2)x2=8 8
Kibu Fran 3 54,32 >25,99 11 (1+1)x2=4 5 9

Grup 1 nivell C - ja iniciats

TRS=38 , TRM=75
GosGuia FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Bandido Rola 22,22 1 (1+1+4+3)x2=18 39 57
Roma Dani 24,22 2 (1+1+4+2)x2=16 32 48
Stuart Pilar 24,81 3 (1+1+4+1)x2=14 18 32
Bimba Joan 27,00 4 (1+1+4)x2=12 30 42
Cora Juli 37,78 5 (1+1+4)x2=12 45 57
Tashi Guidomar 1 34,87 5 6 (1+1+3)x2=10 34 44
Kiara Andrea 1 45,66 12,66 7 (1+1+2)x2=8 23 31
Tyron Juan 1 2 29,16 15 8 (1+1+2)x2=8 29 37

Grup 2 nivell D i E - preparant-se per competir

TRS=44, TRM=80
GosGuia FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Zut Sergi 35,50 1
(1+1+4+3)x2=18
56 74
Sugar Vanessa 39,25 2 (1+1+4+2)x2=16 15 31
Kiara Xavi 41,37 3 (1+1+4+1)x2=14 41 55
Xuma Susanna 45,00 1 4 (1+1+3)x2=10 27 37
Panx Toni 1 33,63 5 5 (1+1+3)x2=10 40 50
Hippy Mercè 1 41,44 5 6 (1+1+3)x2=10 12 22
Duc Merce 1 62,19 23,19 7 (1+1+1)x2=6 38 44
Jack Ariadna 2 1 65,07 >25,99 8 (1+1)x2=4 37 41
Ziva Aina Elim (1+1)x2=4 35 39
Nuca Francesc Elim (1+1)x2=4 16 20

Zeus

Bernat Elim (1+1)x2=4 19 23
Dic Merce Elim (1+1)x2=4 28 32
Collie Sam Elim (1+1)x2=4 36 40

Grup 3 nivell F - Competició

TRS=52, TRM=80
GosGuia FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Kira (Laura) Laura 44,22 1 (1+1+4+3)x2=18 45 63
Noah (Jordi) Jordi 51,87 2 (1+1+4+2)x2=16 23 39
Jango Jaume 1 48,94 5 3 (1+1+3+1)x2=12 8

20

Striptease Carme 2 51,16 10 4 (1+1+2)x2=8 17 25
Runny Xavier 1 57,72 10,72 5 (1+1+2)x2=8 42 50
Ela Neus 2 53,50 11,50 6 (1+1+2)x2=8 14 22
Samy Jordi 3 45,47 15 7 (1+1+2)x2=8 24 32
Kira (Aida) Aida 1 1 57,28 15,28 8 (1+1+2)x2=8 22 30
Dana Maria Elim (1+1)x2=4 19

23

Golfa Cesar Elim (1+1)x2=4 39 43
Qumba Mercè Elim (1+1)x2=4 10 14
Harpo Juanjo Elim (1+1)x2=4 12 16
Dirk Mònica Elim (1+1)x2=4 20 24
Sacha Paco Elim (1+1)x2=4 30 34
Puf Sandra Elim (1+1)x2=4 14 18
Kenia Alba Elim (1+1)x2=4 17 21
Coma Diana Elim (1+1)x2=4 4

Grup 4 nivell G - ALTA COMPETICIó

TRS=48, TRM=70
GosGuia FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Drac Elisenda 1 43,15 5 1 (1+1+3+3)x12 40 52
Gamma Jordi Elim (1+1)x2=4 36 40
Rufo Dani Elim (1+1)x2=4 33 37
FaLang translation system by Faboba