1 jun 13 Penúltima jornada de lliga, ja sense canvis de nivell. Molts nous competidors i una fidel participació del grup D. En els graus superiors els líders han reforçat la seva posició.

Grup 0 nivell A - INICIACIÓ

TRS=30, TRM=60
GosGuia FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Kibu 16,65 1 1+1+4+3 max 5 5
Llamp 23,68 (corretja) 2 1+2=3 3

Grup 0 nivell B - debutants

TRS=40, TRM=80
GosGuia FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Taboo Estel 11,03 1 1+1+4+3 max 6 32 38
Gold Denise 17,81 (corretja) 2 1+2=3 11 14
Jack 30,16 3 1+1+4+1 max 6 6
Jack (labrador) 33,82 4 1+1+4=6 6
Lola Maite 36,53 5 1+1+3=5 4 9
Rumba Claudia 1 20,35 5 6 1+1+3=5 5 10
Puppy Eduard 1 21,40 5 7 1+1+3=5 21 26
Tinta 1 27,25 5 8 1+1+3=5 3 8
Nika Yolanda 1 43,84 8,84 9 1+1+2=4 5 9
Rita Angela 1 34,25 (corretja) 9,25 10 1 8 9
Izis Manel 1 1 17,28 10 11 1+1+2=4 4
Roc 4 45,12 23,12 12 1+1+1=3 10 13
Lock 3 >TRM Elim 1+1=2 2
Show Jordi 3 Elim 1+1=2 3 5

Grup 1 nivell C - ja iniciats

TRS=40 , TRM=80
GosGuia FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Cora Juli 1 35,82 5 1 1+1+3+3 max 7 38 45
Roma Dani 1 36,84 5 2 1+1+3+2=7 25 32
Bandido Rola 2 32,69 10 3 1+1+2+1=5 34 39
Bimba Joan 3 39,52 15 4 1+1+2=4 26 30
Tyron Juan 3 43,20 18,20 5 1+1+1=3 26 29
Tashi Guidomar 4 63,19 >25,99 6 1+1=2 32 34
Ron Monica 3 >80 Elim 1+1=2 11 13
Misto Francina 5 >80 Elim 1+1=2 21 23
Kiara Andrea 2 4 Elim 1+1=2 21 23

Grup 2 nivell D i E - preparant-se per competir

TRS=45, TRM=80
GosGuia FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Zut Sergi 34,25 1 1+1+4+3=9 47 56
Jack Ariadna 40,00 2 1+1+4+2=8 29 37
Ziva Aina 41,44 3 1+1+4+1=7 26 35
Duc Merce 47,31 2,31 4 1+1+3=5 33 38
Xuma Susanna 1 43,56 5 5 1+1+3=5 22 27
Duna Albert 1 45,84 5,84 6 1+1+3=5 9 14
Nuca Francesc 1 2 43,37 15 7 1+1+2=4 12 16

Zeus

Ariadna 2 52,56 17,56 8 1+1+1=3 16 19
Dic Merce 3 59,53 Elim 1+1=2 26 28
Collie Sam 3 6 60,03 Elim 1+1=2 34 36
Panx Toni 3 36,25 Elim 1+1=2 38 40

Grup 3 nivell F - Competició

TRS=48, TRM=80
GosGuia FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Golfa Cesar 40,00 1 1+1+4+3=9 30 39
Kira (Laura) Laura 2 46,25 10 2 1+1+2+2=6 39 45
Dana Maria 2 77,88  >25,99 3 1+1+1=3 16

19

Dirk Mònica Elim 1+1=2 18 20
Sacha Paco Elim 1+1=2 28 30
Ela Neus Elim 1+1=2 12 14
Puf Sandra Elim 1+1=2 12 14
Morgan Elisenda Elim 1+1=2 19 21
Vilma Josep 1 3 Elim 1+1=2 6 8
Kenia Alba Elim 1+1=2 15 17
Striptease Carme Elim 1+1=2 15 17

Grup 4 nivell G - ALTA COMPETICIó

TRS=43, TRM=80
GosGuia FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Drac Elisenda 40,63 1 1+1+4+3=9 31 40
Gamma Jordi 1 40,91 5 2 1+1+3+2=7 29 36
Rufo Dani 1 2 Elim 1+1=2 31 33
Nit Montse 3 Elim 1+1=2 9 11

 

FaLang translation system by Faboba