13 abr 13 Els gossos que s'estrenaven el la lliga ho han fet molt bé, aconseguint gairebé tots la màxima puntuació possible. En Taboo i la Cora es situen primers en la seva categoria i la Guido i en Joan tornen a estar en les places de podi mentre que en Zut consolida el seu lideratge en D. En competició en Xavier (Runny) ha plantejat una pista molt exigent que molt pocs han superat, una de les que ho ha fet, però, ha estat la Laura que, amb la Kira, s'ha posat en primer lloc superant al propi Xavier.

Grup 0 nivell A - INICIACIÓ

TRS=25, TRM=50
GosGuia FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Rumba Claudia 7,59 1 1+1+4+3 max 5 5
Zalia Jean Martin 10,18 2 1+1+4+2 max 5  4 9
Troc Ruth 11,75 3 1+1+4+1 max 5 5
Roc Antoni 12,50 4 1+1+4 max 5  5 10
Duna Ramon (corretja) 17,66 5 1  2 3
Blondie Gemma 21,07 6 1+1+4 max 5 5
Nika Yolanda 28,63 3,68 7 1+1+3=5 5
Blika Lucie 1 1 20,38 10 8 1+1+2=4  4 8
Lola Maite 47,37 21,37 9 1+1+1=3  1 4
Tinta 48,04 23,04 10 1+1+1=3 3

Grup 0 nivell B - debutants

TRS=45, TRM=80
GosGuia FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Gold Denise 1 (corrretja) 32,34 5 1 1+3=4 7 11
Show Jordi 1 (corretja) 47,28 7,28 2 1+2=3 3
Taboo Estel 2 29,22 10 3 1+1+2+1=5 27 32
Puppy Eduard 2 48,03 13,03 4 1+1+2=4 17 21
Rita Angela 53,83 18,83 5 1+1+1=3 5 8
Titu Aleix (corretja) 87,65 >25,99 6 1+1=2 1 3

Grup 1 nivell C - ja iniciats

TRS=50 , TRM=90
GosGuia FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Cora Juli 1 29,16 5 1 1+1+3+3=8 30 38
Kiara Andrea 1 33,12 5 2 1+1+3+2=7 14 21
Tyron Juan 2 27,19 10 3 1+1+2=4 22 26
Trufa Sandra 1 1 33,78 10 4 1+1+2=4 14 18
Roma Dani 2 38,13 10 5 1+1+2=4 21 25
Tashi Guidomar 2 45,75 10 6 1+1+2=4 28 32
Ron Monica 2 50,75 10,75 7 1+1+2=4 7 11
Bimba Joan 3 57,90 22,90 8 1+1+1=3 23 26
Bandido Rola 1 4 Elim 1+1=2 32 34
Boira Marc 1 3 44,09 Elim 1+1=2 4 6
Misto Francina 3 36,90 Elim 1+1=2 19 21

Grup 2 nivell D i E - preparant-se per competir

TRS=50, TRM=90
GosGuia FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Sugar Vanessa 36,44 1 1+1+4+3=9 6 15
Zut Sergi 42,25 2 1+1+4+2=8 39 47
Xuma Susanna 49,31 3 1+1+4+1=7 15 22
Panx Toni 1 32,75 5 4 1+1+3=5 33 38
Jack Ariadna 1 54,40 9,40 5 1+1+2=4 25 29
Duc Merce 1 55,50 10,50 6 1+1+2=4 29 33
Dic Merce 1 2 68,44 >25,99 7 1+1=2 24 26
Nuca Francesc 1 2 35,62 15 8 1+1+2=4 8 12
Kiara Xavier 2 1 45,28 15 9 1+1+2=4 37 41
Ziva Aina 2 3 >TRM Elim 1+1=2 24 26
Duna Albert 1 3 59,22 Elim 1+1=2 7 9
Collie Sam 1 3 30,43 Elim 1+1=2 32 34

Grup 3 nivell F - Competició

TRS=55, TRM=90
GosGuia FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Kira (Laura) Laura 50,61 1 1+1+4+3=9 30 39
Jango Jaume 54,53 2 1+1+4+2=8 8
Golfa Cesar 2 47,09 3 1+1+2+1=5 25 30
Noah Jordi 3 68,75 Elim 1+1=2 21 23
Runny Xavier Elim 1+1=2 40 42
Sacha Paco Elim 1+1=2 26 28
Samy Jordi Elim 1+1=2 22 24
Ela Neus Elim 1+1=2 10 12
Puf Sandra Elim 1+1=2 10 12
Sky Laura Elim 1+1=2 2 4
Qumba Juanjo Elim 1+1=2 8 10
Dana Maria >TRM Elim 1+1=2 14

16

Vilma Josep Elim 1+1=2 4 6

Osito

Miguel Elim 1+1=2 2 4

Grup 4 nivell G - ALTA COMPETICIó

TRS=50, TRM=90
GosGuia FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Rufo Dani Elim 1+1=2 29 31
Nit Montse Elim 1+1=2 7 9

 

FaLang translation system by Faboba