24 mar 13 Entre els debuants, bon debut de la Rita amb un primer lloc i en Puppy guanya en B i es posa en places de podi. En iniciats en Bandido fa un salt i es posa primer empatat amb la Collie i en Tashi recupera el seu lloc al podi. En pre-competició, on l'Elisenda ha planejat unes pistes molt maques, la Kiara i en Panx -que ha pujat a places de podi- retallen distàncies a en Zut que segueix primer. Entre els competidors, en Runny es manté primer i apareix al podi la Sacha, recent pujada de la categoria inferior mentre que en la màxima categoria, en Drac passa a liderar la classificació.

Grup 0 nivell A - INICIACIÓ

TRS=40, TRM=70
GosGuia FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Rita Angela 20,40 1 1+1+4+3 max 5 5
Roc Antonio 1 21,10 5 2 1+1+3+2 max 5 5
Duna Ramon (corretja) 1 30,63 5 3 1+1=2 2
Zalia Jean Martin 2 33,25 10 4 1+1+2=4 4
Blika Lucie 2 40,09 10,09 5 1+1+2=4 4
Titu Aleix (corretja) 1 45,97 10,97 6 1=1 1
Anok Jean Martin 2 43,75 13,75 7  1+1+2=4 4

Grup 0 nivell B - debutants

TRS=55, TRM=100
GosGuia FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Puppy Eduard  2  48,75  10  1  1+1+2+3 max 6 11  17
Gold Denise  (Corretja)  2  60  15  2  1+2=3 4  7
Norte Maria  2  >TRM  Elim  1+1=2 28  30

Grup 1 nivell C - ja iniciats

TRS=50 , TRM=100
GosGuia FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Bandido Rola  1 36,78  5 1 1+1+3+3 max 7 25  32
Roma Dani 1 43,31  5 2 1+1+3+2=7 14  21
Bimba Joan 2 47,60 30 3 1+1+2+1=5 18  23
Cora Juli 2 54,27  14,28 4 1+1+2=4 26  30
Collie Sam  2 1 41,68  15 5 1+1+2=4 28  32
Tashi Guidomar 2 1 46,28 15 6 1-1+2=4 24  28
Trufa Sandra 4 71,78 >25,99 7 1+1=2 12  14
Stuart Pilar  1 4 77,21  >25,99 8 1+1=2 15  18
Boira Marc 2 2 76,84 >25,99 9 1+1=2 2 4
Kiara Andrea 3 3 >TRM Elim 1+1=2 12  14
Ron Monica  1 3 >TRM  Elim 1+1=2 5  7

Grup 2 nivell D i E - preparant-se per competir

TRS=60, TRM=100
GosGuia FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Kiara Xavier 1 42,44 5 1 1+1+3+3=8 29 37
Panx Toni 1 43,91 5 2 1+1+3+2=7 26 33
Zut Sergi 1 58,62 5 3 1+1+3+1=6 33 39
Willy Maria 2 1 50,12 15 4 1+1+2=4 28 32
Duc Merce 1 70,43 15,43 5 1+1+2=4 25 29
Xuma Susanna 2 62,03 22,03 6 1+1+1=3 12 15
Jack Ariadna 1 74,97 >25,99 7 1+1=2 23 25
Ziva Aina 3 Elim 1+1=2 22 24
Dic Merce 3 Elim 1+1=2 22 24

Grup 3 nivell F - Competició

TRS=55, TRM=100
GosGuia FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Runny Xavier  51,43  1  1+1+4+3=9 31  40
Samy Jordi  52,28  2  1+1+4+2=8 14  22
Kira (Laura) Laura  1  45,28  5  3  1+1+3+1=6 24  30
Golfa Cesar  1  48,00  5  4  1+1+3=5 20  25
Noah Jordi  1  49,53  5  5  1+1+3=5 16  21
Kenia Lorena  1  53,34  5  6  1+1+3=5 10  15
Morgan Elisenda  1  57,84  7,84  7  1+1+2=4 15  19
Harpo Mercè 66,18 11,18  8  1+1+2=4 8  12
Kira (Aida) Aida  1  1  62,87  17,87  9  1+1+1=3 19  22
Holly Elena 2 1 63,75 23,75 10 1+1+1=3  2  4
Sacha Paco  Elim  1+1=2 24  26
Dirk Mònica  Elim  1+1=2 16  18
Ela Neus  Elim  1+1=2 8  10
Puf Sandra Elim  1+1=2  8  10
Dana Maria  Elim  1+1=2 12  14
Martina Elena Elim  1+1=2 6  8

Grup 4 nivell G - ALTA COMPETICIó

TRS=50, TRM=100
GosGuia FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Drac Elisenda  43,90 1  1+1+4+3=9 22  31
Rufo Dani 3 48,85 15 2 1+1+2+2=6  23  29
Gamma Jordi  Elim  1+1=2 23  25
FaLang translation system by Faboba