28 gen 13 Entre els debutants, pistes molt ràpides d'en Ron i en Puppy. En B la Norte i en Taboo segueixen freg a freg. Els iniciats han tingut "pegues" amb una pista complexa però en Tashi -que passa a liderar la lliga en C- i la Collie n'han tret bons resultats. En la categoria de competició els participants s'ho han passat força bé amb unes pistes obertes en que calia correr per estar ben posicionat, sobre tot en alguns punts, i en que els gossos han demostrat el que sabien fer.

Grup 0 nivell A - INICIACIÓ

TRS=50, TRM=100
GosGuia FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Ron Mònica  29,10  1  1+1+4+3 max 5  5
Rosco José Luís  42,90  2  1+1+4+2 max 5  5
Puppy  Eduard  1  20,10  3  1+1+3+1 max 5  5
Momo Jordi  2  85,40  >25,99  4  1+1=2  2
Bolt Ferran  3  91,10  >25,99  5  1+1=2 1  3
Gold Denise  >100  Elim  1+1=2  2

Grup 0 nivell B - debutants

TRS=40, TRM=80
GosGuia FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Norte Maria  20,94  1  1+1+4+3 max 6 16 22
Taboo Estel  1  20,78  5  2  1+1+3+2 max 6 15 21
Foc Oscar  1  29,78  3  1+1+3+1=6 9 15
Roma Dani  1  40,38  5,38  4  1+1+3=5 5 10
Stuart Pilar  2  31,37  10  5  1+1+2=4 5 9
Tyron Juan  2  33,41 10  6  1+1+2=4 13 17
Trufa Sandra  1  1  58,69  >25,99  7  1+1=2 10 12

Grup 1 nivell C - ja iniciats

TRS=50 , TRM=80
GosGuia FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Tashi Guidomar 2 34,62 10 1 1+1+2+3=7 17 24
Collie Sam 3 29,40 15 2 1+1+2+2=6 15 21
Bimba (Joan) Joan 3 56,22 21,22 3 1+1+1+1=4 14 18
Bandido Rola 2 3 >25,99 25 4 1+1=2 17
Cora Juli 4 65,35 >25,99 5 1+1=2 20 22
Misto Francina 4 74,35 6 1+1=2 17 19

Grup 2 nivell D i E - preparant-se per competir

TRS=60, TRM=100
GosGuia FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Sacha Paco 1 30,25 5 1 1+1+3+3=8 12 20
Panx Toni 1 40,90 5 2 1+1+3+2=7 15 22
Morgan Elisenda 1 42,29 5 3 1+1+3+1=6 7 13
Kiara Xavier 1 46,85 5 4 1+1+3=5 15 20
Willy Maria 1 47,85 5 5 1+1+3=5 17 22
Nuca Francesc 1

1

40,58 10 6 1+1+2=4 2 6
Kenia  Alba 2 45,40 10 7 1+1+2=4 2 6
Xuma Susanna 2 61,03 11,03 8 1+1+2=4 6 10
Jack Bernat 2 68,68 18,68 9 1+1+1=3 18 21
Dirk Mònica 1 1 70,19 20,19 10 1+1+1=3 11 14
Zut Sergi 2 75,44 25,44 11 1+1+1=3 23 26
Duc Merce 2 2 94,53 >25,99 12 1+1=2 20 22
Dic Merce Elim 1+1=2 16 18
Boop Carles Elim 1+1=2 2 4
Zeus Bernat Elim 1+1=2 12 14
Ziva Bernat Elim 1+1=2 18 20

Grup 3 nivell F - Competició

TRS=45, TRM=80
GosGuia FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Kira (Laura) Laura 40,97 1 1+1+4+3=9 13 22
Noah Jordi 44,91 2 1+1+4+2=8 6 14
Kira (Aida) Aida 47,25 2,25 3 1+1+3+1=6 11 17
Golfa Cesar 1 36,00 5 4 1+1+3=5 8 13
Runny Xavier 1 45,13 5,13 5 1+1+3=5 17 22
Ela Neus 1 48,19 8,19 6 1+1+2=4 2 6
Samy Jordi 2 36,37 10 7 1+1+2=4 8 12
Dana Maria Elim 1+1=2 7 9
Vilma Josep 1 2 >80 Elim 1+1=2 2 4
Lluna Maria 3 2 >80 Elim 1+1=2 9 11
Puf Sandra Elim 1+1=2 6 8

Grup 4 nivell G - ALTA COMPETICIó

TRS=40, TRM=60
GosGuia FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Drac Elisenda 35,47 1 1+1+4+3=9 4 13
Rufo Jose 42,34 2,34 2 1+1+3+2=7 16 23
Nit Montse 1 1 43,80 13,80 3 1+1+2+1=5 2 7
Gamma Jordi Elim 1+1=2 19 21
FaLang translation system by Faboba