15 des 12 Bones pistes dels debutants i una pista que ha resultat ser més complicada del que semblava pel grup més avançat. En Bandi passa a liderar el grup d'iniciació, en Tashi i en Misto segueixen al podi bo i haver pujat de categoria al igual que ho han fet la Ziva i en Jack. En competició en Runny es posa primer en una classificació que no te grans canvis pels pocs punts que s'han sumat. Abans de la lliga hem fet alguns canvis de categoria, recordeu que quan un equip puja de categoria manté els punts que portava de l'anterior però amb el màxim dels del primer gos en la categoria destí (sense comptar els d'aquella categoria que també pugin de categoria en aquest mateix moment) ho indiquem a la columna Abans amb una flexa (=>). Sabem que és una mica complicat, si no ho veieu clar pregunteu-nos i si detecteu cap error, digueu-nos-ho també.

Grup 0 nivell A - INICIACIÓ

TRS=25, TRM=50
GosGuia FaltesRefusTempsPenalitzLlocPunts
Abans Després
Stuart Pilar 12,80 1 1+1+4+3 max 5 5
Roma Dani 1 18,95 5 2 1+1+3+2 max 5 5
Xispa Regina (corretja) 1 22,84 5 3 1+1=2 3 5
Bolt Ferran 2 (corretja) 16,96 10 4 1=1 1
Tas Imma 1 49,11 >25,99 5 1+1=2 2

Grup 0 nivell B - debutants

TRS=30, TRM=60
GosGuia FaltesRefusTempsPenalitzLlocPunts
Abans Després
Trufa Sandra 17,74 1 1+1+4+3 max 6 4 10
Bandido Rola 1

16,03
5
2

1+1+3+2 max 6
11 17
Kiara Patxi 1 16,77 5 3 1+1+3+1=6 6 12
Taboo Estel
1 24,32 5 4 1+1+3=5 10
15
Norte Maria 1 25,65 5 5 1+1+3=5 11
16
Illa Jordi 1 27,26 5 6 1+1+3=5 5
10
Bimba (Joan) Joan 2 18,90 10 7 1+1+2=4 10 14
Foc Oscar 1 1 19,27 10 8 1+1+2=4 5 9
Hippy Mercè 2 22,70 10 9 1+1+2=4 8 12
Ziva (Silvia)
Silvia 1 (corretja) 35,72 10,72 10 1=1 1
Tyron Juan 1 2 23,65 15 11 1+1+2=4 9 13
Daina Mercè 2 53,73 >25,99 12 1+1=2 2 4
Bimba (Sally) Sally 1 1 54,20 >25,99 13 1+1=2 2
Sam Sabine 2 >60 Elim 1+1=2 2
Gala Sebastián 1 2 >60 Elim 1+1=2 10 12

Grup 1 nivell C - ja iniciats

TRS=50 , TRM=90
GosGuia FaltesRefusTempsPenalitzLlocPunts
Abans Després
Willy Maria 33,91 1 1+1+4+3 max 7 10=>10 17
Duc Merce 44,97 2 1+1+4+2 max 7 13
20
Ona Ivan
1 41,47 5 3 1+1+3+1=6 10
16
Cora Juli 1 45,75 5 4 1+1+3=5 15
20
Collie Sam 2 35,13 10 5 1+1+2=4 11=>11
15
Dic Merce 1 1 38,04 10 6 1+1+2=4 12
16
Channel Miguel 65,13 15,13 7 1+1+2=4 4
Zeus Bernat 1 2 60,97 25,97 8 1+1+1=3 9
12
Misto Francina


74,44 >25,99 9 1+1=2 15=>15
17
Tashi Guidomar 2 85,69 >25,99 10 1+1=2 18=>15
17

Grup 2 nivell D i E - preparant-se per competir

TRS=55, TRM=90
GosGuia FaltesRefusTempsPenalitzLlocPunts
Abans Després
Panx Toni
41,12 1 1+1+4+3=9 6 15
Zut Sergi 1 44,82 5 2 1+1+3+2=7 16 23
Kiara Xavier 1 52,03 5 3 1+1+3+1=5 10 15
Sacha Paco
1 1 34,59 10 4 1+1+2=4 8 12
Morgan Elisenda 3 54,62 15 5 1+1+2=4 3 7
Sugar Fran
3 Elim 1+1=2 4
6
Dirk Mònica 3 Elim 1+1=2 9 11
Jack Ariadna 3 Elim 1+1=2 18=>16
18
Ziva Ariadna 3 Elim 1+1=2 19=>16
18
Lua Eduard 3 Elim 1+1=2 2
Xuma Susanna 3 Elim 1+1=2 4 6
Nuca Francesc 3 Elim 1+1=2 2

Grup 3 nivell F - Competició

TRS=60, TRM=100
GosGuia FaltesRefusTempsPenalitzLlocPunts
Abans Després
Runny Xavier 53,34 1 1+1+4+3=9 8 17
Harpo Mercè
2 77,65 >25,99 2 1+1+2=4 4 8
Dana Maria 1 87,90 >25,99 3 1+1+1=3 4 7
Vilma Josep >100 4 1+1=2 2
Striptease Carme Elim 1+1=2 9 11
Lluna Maria Elim 1+1=2 7 9
Samy Jordi Elim 1+1=2 6 8
Golfa Cesar Elim 1+1=2 6 8
Kira Laura
Elim 1+1=2 11 13
Noah Jordi Elim 1+1=2 4 6
Qumba Juanjo Elim 1+1=2 4 6
Martina Elena Elim 1+1=2 4 6
Puf Sandra Elim 1+1=2 4 6
Sky Laura Elim 1+1=2 2
Holly Elena Elim 1+1=2 2
Osito Miguel Elim 1+1=2 2
Ela Neus Elim 1+1=2 2

Grup 4 nivell G - ALTA COMPETICIó

TRS=50, TRM=80
GosGuia FaltesRefusTempsPenalitzLlocPunts
Abans Després
Gamma Jordi Elim 1+1=2 17 19
Rufo Jose Elim 1+1=2 14 16
Drac Elisenda
Elim
1+1=2 2
4
Nit Montse Elim 1+1=2 2
FaLang translation system by Faboba