02 Jul 12 Resultats de la darrera jornada de la lliga en que s'han acabat de decidir les posicions i hi ha hagut alguna sorpresa. En general bons recorreguts sobre unes pistes asequibles bo i que, en alguns casos, els nervis han provocat algun ensurt.

Grup 0 nivell A - INICIACIÓ

TRS=30, TRM=60
GosGuia FaltesRefusTempsPenalitzLlocPunts
Abans Després
Zeus Bernat (corretja) 2 38,25 18,25 1 (1+3)x2=8 3 11

Grup 0 nivell B - debutants

TRS=30, TRM=60
GosGuia FaltesRefusTempsPenalitzLlocPunts
Abans Després
Coma Diana 17,90 1 (1+1+4+3)x2=18 18
Panx Toni 18,53 2 (1+1+4+2)x2=16 23 39
Martina Elena 20,50 3 (1+1+4+1)x2=14 25 39
Holly Elena
21,31 4 (1+1+4)x2=12 6
18
Nuca Francesc 1 24,66 5 5 (1+1+3)x2=10 21
31
Duc Mercè 1 26,25 5 6 (1+1+3)x2=10 5 15
Shiva Aina 1 29,69 5 7 (1+1+3)x2=10 22 32
Channel Miguel 36,22 6,22 8 (1+1+2)x2=8 22 30
Conan Eduard 1 33,06 8,06 9 (1+1+2)x2=8 16 24
Jack Ariadna 1 1 25,10 10 10 (1+1+2)x4=8 13 21
Cora Julia 1 3 35,82 20,82 12 (1+1+1)x2=6 4 10
Ban Rosa 1 3 39,43 >25,99 13 (1+1)x2=4 11 15
Darwin Sergi
Elim (1+1)x2=4 10 14

Grup 1 nivell C - ja iniciats

TRS=58 , TRS=90
GosGuia FaltesRefusTempsPenalitzLlocPunts
Abans Després
Annette Nano

38,50
1 (1+1+4+3)x2=18 49 67
Striptease Carme
1
39,78
5 2 (1+1+3+2)x2=14 52 66
Sacha Paco

1
40,18
5 3 (1+1+3+1)x2=12 23
39
Ela Neus
1
43,38
5 4 (1+1+3)x2=10 44 54
Kenia Lorena 2 42,00 10 5 (1+1+2)x2=8 9 17
Duna Albert 2 60,50 12,50 6 (1+1+2)x2=8 34 42
Boop Carles 1
3
39,00
15 7 (1+1+2)x2=8 44 52
Sansa Nerea
5
59,10
>25,99 8 (1+1)x2=4 19 23
Zut Sergi
1
78,39
25,39 9 (1+1)x2=4 25
29
Morgan Elisenda 5 75,70 >25,99 10 (1+1)x2=4 23 27
Dic Mercè


Elim (1+1)x2=4 24 28

Grup 2 nivell D i E - preparant-se per competir

TRS=54, TRM=90
GosGuia FaltesRefusTempsPenalitzLlocPunts
Abans Després
Kira
Laura
37,40 1 (1+1+4+3)x2=18 52 70
Noah Jordi 39,90 2 (1+1+4+2)x2=16 61 77
Harpo Mercè 63,20 9,20 3 (1+1+2+1)x2=10 56 66
Noa Mam 2 44,10 10 4 (1+1+2)x2=8 53 61
Golfa Begoña
1 1 50,34 10 5 (1+1+2)x2=8 43 51
Dirk Monica 1 71,70 22,70 6 (1+1+1)x2=6 25 31
Kiara Paula 1 1 66,75 22,75 7 (1+1+1)x2=6 22 28
Osito Miguel Elim (1+1)x2=4 28 32
Xuma Susanna Elim (1+1)x2=4 28 32
Lluna Maria 2 3 Elim (1+1)x2=4 44 48

GRUP 3 - Competició

TRS=47, TRM=80
GosGuia FaltesRefusTempsPenalitzLlocPunts
Abans Després
Drac Elisenda 39,81 1 (1+1+4+3)x2=18 13 31
Rufo José
42,63 2 (1+1+4+2)x2=16 44 60
Nit Montse 1 34,34 5 3 (1+1+3+1)x2=12 30 42
Gamma Jordi 1
35,85 5 4 (1+1+3)x2=10 47 57
Samy Jordi 2
49,10 10 5 (1+1+2)x2=8 40 48
Tona Estel
1 58,50 16,50 6 (1+1+1)x2=6 25 31
Chula Isma

Elim (1+1)x2=4 56 60
Puf Sandra
Elim (1+1)x2=4 34 38
Dana Maria

Elim (1+1)x2=4 36 40
Vilma Josep Elim (1+1)x2=4 23 27
5
3 9 1 5 1 4 4 4 2
 
FaLang translation system by Faboba