16 Jun 12 Resultats de la lliga de juny, amb bones pistes dels debutants i una pista complicada pel grup de competició. Tot queda molt obert de cara a la darrera jornada.

Una jornada amb bones pistes dels debutants, en que hem hagut de tirar de memòria col·lectiva per recuperar els resultats del C (aviseu-nos si hi hagués cap error) i en que el grup de competició ha hagut d'enfrontar-se a una pista força complicada. Tot queda molt obert de cara a la darrera jornada el proper dissabte 30 a la tarda en que els resultats puntuen doble i a més no hi ha límit de punts pels A, B i C

Grup 0 nivell A - INICIACIÓ

TRS=60, TRM=100
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc Punts AbansDesprés
Lua         9,28   1   1+1+4+3 max 5   5
Zeus     (corretja)   16,48   2   1+2=3   3

Grup 0 nivell B - debutants

TRS=50, TRM=90
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc Punts AbansDesprés
Conan Eduard     1 28,10 5 1   1+1+3+3 max 6 10 16
Hollie       1 40,06 5 2   1+1+3+2 max 6   6
Ziva Aina     1 42,07 5 3   1+1+3+1=6 16 22
Channel Miguel     2 36,19 10 4   1+1+2=4 18 22
Duc       2 38,89 10 5   1+1+2=4 1 5
Jack Ariadna     2 49,73 10 6   1+1+2=4 9 13
Cora       2 56,67 16,67 7   1+1+1=3 1 4
Ban Ricard   1 3 58,80 >25,99 8   1+1=2 9 11
Darwin Maria     2 68,34 >25,99 9   1+1=2 8 10
Ona       4 68,64 >25,99 10   1+1=2 4 6
Puppy Jean Martí     4 >90   11   1+1=2 20 22
Toby       4 >90   12   1+1=2 2 4
Nuca Francesc         1+1=2       17 19
Martina Elena         1+1+2=4       21 25
Panx Toni         1+1+2=4       19 23

Grup 1 nivell C - ja iniciats

TRS= , TR
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc Punts AbansDesprés
Annette Nano           1   1+1+4+3 max 7 42 49
Striptease Carme           2   1+1+4+2 max 7 45 52
Pandora Montse           3   1+1+3+1=6 7 13
Ela Neus               1+1+2=4 40 44
Boop Carles               1+1+2=4 41 45
Zut Sergi               1+1+3=5 20 25
Sacha Rola               1+1+2=4 19 23
Dic Mercè               1+1+3=5 20 25
Sansa Nerea               1+1+2=4 15 19

Grup 2 nivell D i E - preparant-se per competir

TRS=60, TRM=110
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc Punts AbansDesprés
Noah Jordi   1   54,42 5 1   1+1+3+3=8 53 61
Kira Laura     1 58,89 5 2   1+1+3+2=7 45 52
Harpo Mercè   1 1 70,35 20,35 3   1+1+1+1=4 52 56
Golfa Cesar         Elim     1+1=2 41 43
Noa Mam         Elim     1+1=2 51 53
Osito Miguel         Elim     1+1=2 26 28
Xuma Susanna         Elim     1+1=2 26 28
Lluna Maria         Elim     1+1=2 42 44
Dirk Monica         Elim     1+1=2 23 25
Qumba Juanjo         Elim     1+1=2 37 39
Bruixa Xavier       100,99 >25,99 4   1+1=2 25 27
Buk Mireia         Elim     1+1=2 25 27
Uma Marta         Elim     1+1=2 21 23

GRUP 3 - Competició

TRS=60, TRM=100
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc Punts AbansDesprés
Dana Maria     1 104,35 >25,99 1   1+1+3=5 31 36
Tona Estel         Elim     1+1=2 23 25
Samy Jordi         Elim     1+1=2 38 40
Rufo José         Elim     1+1=2 42 44
Gamma Jordi         Elim     1+1=2 45 47
Chula Isma         Elim     1+1=2 54 56
Puf Sandra         Elim     1+1=2 32 34
Runny Xavier         Elim     1+1=2 20 22
5 3 9 1 5 1 4 4 4 2
FaLang translation system by Faboba