14 Abr 12 Resultats de la lliga d'abril amb debut de la darrera promoció d'ex-cadells, posicions igualades i reducció de distàncies en la majoria de categories.  Els ex-cadells han fet pistes molt bones en el seu debut. En B, bo i que la Sacha ha canviat de categoria, es mantenen molt igualades les posicions del capdamunt. En C es mantenen al capdamunt les quatre amigues: Striptease, Boop, Annette i Ela. En D, on la Lluna s'ha incorporat amb una bona actuació, la Noa i la Noah s'han plantat al voltant d'en Harpo als llocs destacats. En competició, amb una pista que requeria d'un bon reconeixement, no hi ha hagut canvis rellevants al no puntuar cap dels participants que anàven millor classificats.

Grup 0 nivell A - INICIACIÓ

TRS=60, TRM=100
GosGuiaFaltesRefusTempsPenalitzLlocPunts
Abans Després
Conan Eduard 25,18 1 1+1+4+3 max 5 5
Ban Ricard 30,16 2 1+1+4+2 max 5 2 7
Darwin Maria 47,60 3 1+1+4+1 max 5 5
Nella Inés 1 64,09 9,09 4 1+1+2=4 4

Grup 0 nivell B - debutants

TRS=60, TRM=120
GosGuiaFaltesRefusTempsPenalitzLlocPunts
Abans Després
Panx Toni 1 37,71 5 1 1+1+3+3 max 6 7 13
Martina Elena 1 40,06 5 2 1+1+3+2 max 6 9 15
Puppy Jean Martí 53,28 5 3 1+1+3+1=6 12 18
Conan Santi 1 61,12 6,12 4 1+1+2=4 6 10
Jack Ariadna 1 62,31 7,31 5 1+1+2=4 3 7
Lola Josep Lluis 1 63,34 8,34 6 1+1+2=4 7 11
Kenia Alba 2 33,59 10 7 1+1+2=4 3 7
Nuca Francesc 1 2 37,47 15 8 1+1+2=4 7
11
Ziva Aina 75,15 15,15 9 1+1+2=4 8 12
Channel Miguel 78,18 18,18 10 1+1+1=3 12 15
Sara Elena 74,40 24,40 11 1+1+1=3 12
15
Bruno Maria 1 1 85,56 35,56 12 1+1=2 3 5

Grup 1 nivell C - ja iniciats

TRS=80, TRM=120
GosGuiaFaltesRefusTempsPenalitzLlocPunts
Abans Després
Duna Albert 1 40,77 5 1 1+1+3+3 max 7 25 32
Boop Carles 2 45,36 10 2 1+1+2+2=6 31 37
Dic Mercè 2 57,40 10 3 1+1+2+1=5 13 18
Zut Sergi 2 61,54 11,54 4 1+1+2=4 12 16
Striptease Carme 3 40,63 15 5 1+1+2=4 34 38
Ela Neus 3 64,13 19,13 6 1+1+1=3 31 34
Moss Joan Carles 2 2 69,35 29,35 7 1+1=2 10 12
Annette Nano 4 70,00 >25,99 8 1+1=2 33 35
Sacha Rola
1 3 75,33 35,33 9 1+1=2 15
17

Grup 2 nivell D i E - preparant-se per competir

TRS=50, TRM=90
GosGuiaFaltesRefusTempsPenalitzLlocPunts
Abans Després
Noa Mam 33,99 1 1+1+4+3=9 37 46
Noah Jordi 43,72 2 1+1+4+2=8 36 44
Xuma Susanna 49,16 3 1+1+4+1=7 17 24
Lluna Maria 1 49,42 5 4 1+1+3=4 35 40
Harpo Mercè 2 50,34 10 5 1+1+2=4 41 45
Dirk Monica 2 54.91 14,91 6 1+1+2=4 17 21
Golfa Cesar 1 2 38,89 15 7 1+1+2=4 31 35
Qumba Juanjo 2 61,39 21,39 8 1+1+1=3 32 35
Osito Miguel 1 1 85,47 >25,99 9 1+1=2 19 21
Bruixa Xavier 2 87,27 >25,99 10 1+1=2 21 23
Buk Mireia 5 3 95,75 Elim 11 1+1=2 21 23
Uma
Marta >90 Elim 11 1+1=2 17 19
Kira
Laura
>90 Elim 11 1+1=2 38 40

GRUP 3 - Competició

TRS=50, TRM=90
GosGuiaFaltesRefusTempsPenalitzLlocPunts
Abans Després
Tona Estel 45,43 1 1+1+4+3=9 16 25
Samy Jordi 1 53,41 8,41 2 1+1+3+2=7 26 35
Coockie Toni 1 1 40,62 10 3 1+1+2+1=5 15 20
Rufo José 1 1 51,07 11,07 4 1+1+2=4 36 40
Vilma Josep 1 77,63 >25,99 5 1+1=2 14 16
Gamma Jordi Elim 6 1+1=2 41 43
Chula Isma
Elim 6 1+1=2 50 52
Taiga Anna Elim 6 1+1=2 6 8
Dana Maria
3 >90 Elim 6 1+1=2 23 25
Puf Sandra Elim 6 1+1=2 28 30
Nit Montse Elim 6 1+1=2 28 30
5
3 9 1 5 1 4 4 4 2
FaLang translation system by Faboba