20 nov 22 En la tercera jornada de la lliga social gran paper d'en Tay, en Dos i l'Amy però també de gossos que han pujat de categoria com la Linda, en Zaska i en Grop i que han fet grans actuacions al nou nivell

Pista rapidísssima d'en Tay amb només una falta que el consolida en primer lloc en debutants.

En iniciats la Cuca i en Dos tot just recuperats d'una malatia fan una gran pista, guanyen la jornada i es posen al capdavant de la categoria. L'Aston i en Zero segon i tercer en la jornada es posen just al darrera en la general.

En avançats guanya l'Amy que es situa segona a la general ja que la Linda, que acaba de pujar de nivell i ha estat només unes centèssimes més lenta, s'ha situat primera a la general (bo i haver perdut punts en el canvi de categoria..

En precompetició guanya en Jordi amb en Kai seguits d'en Zaska i en Grop que acaben de pujar. Tots tres queden en aquest mateix ordre a la general.

Finalment en competició la Kora i la Thai han guanyat en les seves categories.

Grup 0 nivell B - Debutants

TRS=35  TRM=100
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Tay Sandra   1   17,81 5 1   2+3+3= max. 7 7 14
Aria Laura     2 34,85 10 2   2+2+2=6 2 8
Rock Montse     2 36,44 11,44 3   2+2+1=5 5 10
Sunny Irina   1 2 30,60 15 4   2+2=4 6 10
Bowie Francisco   1 2 31,16 15 5   2+2=4 7 11
Urso Alicia   1 3 47,19 >25,99 6   2 4 6
Susi Alicia     3 66,13 >25,99 6   2 4 6

Grup 1 nivell C - Ja iniciats

TRS=32 (25,09*1,25), TRM=65
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Dos Cuca   1   25,09 5 1   2+3+3 max 7 10 17
Aston Magdalena   1 1 26,40 10 2   2+2+2=6 7 13
Zero Aitor   1 1 28,50 10 3   2+2+1=5 7 12
Nuka Elena   1 4 35,63 >25,99 4   2 4 6
Chic Laura     3 65,66 >TRM 5   2 4 6
Fletxa Blava Lluis     2 61,25 >TRM 5   2 6 8
Raya Ismael         Elim 6   2 9 11
Spot Jordi         Elim 6   2 5 7

Grup 2 nivell D - Avançats

TRS=31 (24,17x1,25), TRM=70
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Amy Arlet       24,17   1   2+4+3=9 6 15
Linda Joan Carles       24,44   2   2+4+2=8 (14)=>12 20
Leyla Elisabet       27,03   3   2+4+1=7 4 11
Trevi Montse     1 28,18 5 5   2+3=5 9 14
Leia Aurelia     1 35,63 9,63 6   2+2=4 2 6
Hyena Gerard     1 35,74 9,74 7   2+2=4 2 6
Zoe Andrea       47,42 16,42 8   2+1=3   3
Nina Irene       60,44 >25,99 9   2 4 6
Troy Silvia       63,83 >25,99 10   2 12 14
Mia Ona         Elim 11   2 6 8
Taka Victor         Elim 11   2 5 7

Grup 3 nivell E - Preparant-se per competir

TRS=63 (48,17x1,25), TRM=80
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Kai Jordi       48,17   1   2+4+3=9 18 27
Zaska Veronica     1 47,87 5 2   2+3+2=7 16 23
Grop Alba     2 58,52 10 3   2+2+1=5 5 10
Buti Blanca     2 78,34 25,34 4   2+1=3 2 5
Jack Clara     2 90,75 >TRM 5   2 5 7
Buddy Jose Luis     3 38,17 Elim 6   2 7 9
Khali Artal     3 50,69 Elim 6   2 5 7
Ares Angela Maricel     4 63,95 Elim 6   2 5 7

Grup 4 nivell F - Competició

TRS=100 (83,71*1,25), TRM=120
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Kora Clara    2  2 83,71 20 1   2+1+3=6 (14)= 4 10
Nena Aixà         Elim     2  2 4

Grup 5 nivell G - Alta competició

TRS= 58 (46,04*1,25), TRM= 100
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Thai Sergio   1 1 46,04 10 1   2+2+3=7 2 9
Lluna Robert   1 1 46,74 10 2   2+2+2=6 15 21
Patum Blue Neus         Elim     2 4 6
                       
FaLang translation system by Faboba