20 Feb 20. Grans pistes de la Mel i la Kora en debutants on es mantenen frec a frec al capdavant. En iniciats només la Mia ha completat la pista sense errors i això ha determinat que el temps fixat per la pista fos molt generòs. En precompetició guanya la Cloudy en una pista impecable que la destaca una mica més. En competició son la Maggie i la Mela les que acaben a zero i pugen mentre que en la màxima categoria en Bruc escurça distàncies.

Grup 0 nivell B - Debutants

TRS=47 (31,19*1,50), TRM=80
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Mel Roger       31,19   1   1+1+4+3 max 6 18 24
Kora Marisa   1   30,65 5 2   1+1+3+2 max 6 17 23
Blues Mar     1 47,35 5,35 3   1+1+3+1= 6 9 15
Budy Jose Luis     1 48,75 6,75 4   1+1+2=4   4
Pepa Georgina     1 60,60 18,6 5   1+1+1=3 4 7
Ares Maricel       68,41 21,41 6   1+1+1=3 3 6
Kai Charo     3 204,93 >TRM 7   1+1=2   2
Fati Jose Maria     1 91,25 >TRM 7   1+1=2 8 10
Rufus Elisabert   2 corretja 132,81 >TRM 7   1=1   1
Otto Javier         Elim 8   1+1=2 13 15
Nina Irene         Elim 8   1+1=2 4 6
Evie Maria         Elim 8   1+1=2 2 4

Grup 1 nivell C - Ja iniciats

TRS=124 (95,12*1,30) , TRM=180
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Mia Ariadna       95,72   1   1+1+4+3max 7 5 12
Simba Cristian   1   31,69 5 2   1+1+3+2 =7 20 27
Grum Rafa     2 33,32 10 3   1+1+1+1=4 15 19
Brisa Eugenia   1 1 38,77 10 4   1+1+1=3 9 12
Tuna Monica     4 52,44 20 5   1+1+1=3 17 20
Whisky Lluis         Elim     1+1=2 12 14

Grup 2 nivell D i E - Preparant-se per competir

TRS=45 (35,85x1,25), TRM=100
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Cloudy Olga       35,85   1   1+1+4+3=9 39 48
Puppy Alex       39,22   2   1+1+4+2=8 31 39
Lluna Robert     1 48,40 8,40 3   1+1+2+1=5 37 42
Maya Ariadna   2   47,78 12,78 4   1+1+2=4 16 20
Aiko Irene       64,56 19,56 5   1+1+1=3 17 20
Conan Laia   1 1 54,72 21,42 6   1+1+1=3 7 10
Boira Aurelia     1 82,07 >25,99 7   1+1=2 14 16
Noah Cristina         Elim 8   1+1=2 4 6
Kira Carlos         Elim 8   1+1=2 15 17
Koda  Jaume         Elim 8   1+1=2 2 4
Yuma Paula         Elim 8   1+1=2 18 20

Grup 3 nivell F - Competició

TRS=75(59,91*1,25), TRM=100
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Maggie Joan Carles       59,91   1   1+1+4+3=9 28 37
Mela David       62,98   2   1+1+4+2=8 17 25
Thai Sergio    1   50,52 5 3   1+1+3+1=6 40 46
Jazz Victor     1 51,89 5 4   1+1+3=5 44 49
Kuma Monica     1 59,45 5 5   1+1+3=5 19 24
Rita Sieglende       82,47 7,47 6   1+1+2=4 8 12
Duc Mercè    1  1 76,59 11,59 7   1+1+2=4 21 25
Randy Reyes         Elim 8   1+1=2 11 13

Grup 4 nivell G - Alta competició

TRS= 55 (43,37x1,25), TRM= 80
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Bruc Victor       43,37   1   1+1+4+3=9 23 32
Mel Ezequiel       49,44   2   1+1+4+2=8 19 27
Ela Josep       56,32 1,32 3   1+1+3+1=6 30 36
Jake  Monica     1 51,83 5 4   1+1+3=5 26 31
Dic Mercè     1 58,99 8,88 5   1+1+2=4 31 35
Loki Josep   2 2 52,94 20 6   1+1+1=3 30 33
FaLang translation system by Faboba