13 mai 18 uesta Recorreguts excepcionals dels debutants gràcies a en Teddy, la Maddie, en Pelut, la Trufa i la Maya. En C l'Aiko fa un zero i guanya la prova. En D en Joan Miquel i en Sergio lluiten pel primer lloc. En competició només la Maggie, en Dic i la Dana completen la pista mentre que en G en Toni s'emporta la prova amb la Piña

Grup 0 nivell B - Debutants

TRS=30, TRM=60
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Teddy Jonathan       13,79   1   1+1+4+3 max 6 6 12
Maddie Marta       16,20   2   1+1+4+2 max 6 4 10
Pelut Natalia       16,24   3   1+1+4+1 max 6 6 12
Trufa Adelaida       18,56   4   1+1+4=6   6
Maya Ariadna     1 20,78 5 5   1+1+3=5 6 11
Mia Ariadna     1 54,47 >25,99 6   1+1=2 3 5
Boston Lluis     2 65,73 >TRM 7   1+1=2 2 4
Neula Cristina     2 68,59 >TRM 7   1+1=2 2 4
Tuc Joan     1 104,79 >TRM 7   1+1=2   2
Blues Alba         Elim 7   1+1=2 2 4

Grup 1 nivell C - Ja iniciats

TRS=45 , TRM=90
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Aiko Irene       43,27   1   1+1+4+3 max 7 11 18
Lluna Robert     1 44,71 5 2   1+1+3+2 max 7 27 34
Nim Jesus   2   23,60 10 3   1+1+2+1=5 10 15
Kira Carlos     2 33,02 10 4   1+1+2=4 21 25
Brook       1 52,46 12,46 5   1+1+2=4 14 18
Leia Ingrid   2 1 29,22 15 6   1+1+2=4 18 22
Lola Anna       61,82 16,82 7   1+1+1=3 2 5
Noah Cristina   3 2 32,39 25 8   1+1+1=3 17 20
Koda Jaume     3 67,95 >25,99 3   1+1=2 11 13
Kaah Yago   3 3 56,22 >25,99 5   1+1=2 4 6
Kara Sonia     3 73,05 >25,99 2   1+1=2 15 17
Vipper Jordi       Elim       1+1=2 22 24

Grup 2 nivell D i E - Preparant-se per competir

TRS=44 (35,16x1,25), TRM=80
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Cloe Joan Miquel       35,16   1   1+1+4+3=9 24 33
Thai Sergio       39,64   2   1+1+4+2=8 23 31
Mela David       46,02 2.02 3   1+1+3+1=6 32 38
Mel Janina   1   35,31 5 4   1+1+3=5 24 29
Jazz Victor     1 52,01 13,01 5   1+1+2=4 36 40
Athos Cristian   3   28,39 15 6   1+1+2=4 18 22
Ripper Marta   2 1 39,51 15 7   1+1+2=4 32 36
Sasha  Marta     1 68,14 >25,99 8   1+1=2 12 14
Lula Janina     2 64,66 >25,99 8   1+1=2 6 8
Vega Natalia   1 2 57,02 >25,99 8   1+1=2 18 20
Lerwick Claudia         Elim     1+1=2 32 34
Winter David         Elim     1+1=2 35 37
Molly Luisa         Elim     1+1=2 20 22
Bruc Victor         Elim     1+1=2 29 31

Grup 3 nivell F - Competició

TRS=70 (55,72x1,25), TRM=120
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Maggie Joan Carles       55,72   1   1+1+4+3=9 30 39
Dic Mercè       77,70 7,70 2   1+1+2+2=6 26 32
Dana Maria       87,48 17,48 3   1+1+1+1=4 29 33
Rita Sieglinde       Elim       1+1=2 18 20
Fox Fran       Elim       1+1=2 44 46
Randy Reyes       Elim       1+1=2 26 28
Jake  Monica       Elim       1+1=2 29 31
Max  Marta       Elim       1+1=2 10 12
Mel Ezequiel       Elim       1+1=2 19 21
Thor Isabel       Elim       1+1=2 32 34
Duc Mercè       Elim       1+1=2 32 34
Lola Secundi       Elim       1+1=2 45 47
Loki Josep       Elim       1+1=2 17 19

Grup 4 nivell G - Alta competició

TRS=60 (48x1,25), TRM=120
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Piña Toni       48   1   1+1+4+3=9 31 40
Cora Juli       54,58   2   1+1+4+2=8 56 64
Ela Neus         Elim     1+1=2 30 32
Taboo Estel         Elim     1+1=2 10 12
FaLang translation system by Faboba