10 Abril 16 L'Albert guanya amb en Duc i amb la Pam (això és abusar), la Nina segueix imparable en B i en Joan Carles fa un salt endavant en competició.

En deutants pistes rapidísimes de l'Albert i en Duc (que han guanyat) i d'en Xistu (que es manté com a primer).

En iniciats la Nina i la Tana queden primera i segona i mantenen aquestes mateixes classificacions a la general però s'hi posa com a tercera la Sioux que acaba de pujar de grup.

En precompetició l'Albert guanya de nou, aquest cop amb la Pam, però la Olga i la Pluja segueixen liderant el grup amb comoditat.

En competició, sobre una pista molt exigent, en Joan Carles i la Maggie han guanyat amb una execució brillant, posant-se segons a la general per darrera d'en Duc. La prova de l'exigent del recorregut és que cap dels participants en la categoria més alta han aconseguit completar-lo sense eliminar-se.

Grup 0 nivell A - Iniciació

TRS=40, TRM=80
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
                       

Grup 0 nivell B - Debutants

TRS=60, TRM=120
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Duc Albert       26,53   1   1+1+4+3 max 7 6 13
Scooby Oscar     1 58,91 5 2   1+1+3+2 max 7   7
Xistu Robert     3 24,69 15 3   1+1+3+1=6 16 22
Sita Ester   (corretja) 4 39,60 20 4   1=1 7 8
Flash Joan   1 (corretja) 3 42,56 20 5   1 15 16
Chimpun Nico   1 3 87,21 47,21 6   1+1=2 15 17
Tao Ananda       Elim       1+1=2 2 4

Grup 1 nivell C - Ja iniciats

TRS=60 , TRM=120
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Nina Mireia   1 1 43 10 1   1+1+2+3=7 27 34
Tana David     2 60,18 10,18 2   1+1+2+2=6 25 31
Witty Miquel   1 2 44,98 15 3   1+1+3+1=6 21 27
Nevat Marc     1 74,76 19,76 4   1+1+1=3 17 20
Randy Reyes   4 1 50,,43 25 5   1+1+1=3 6 9
Alika Arnau   1 1 100,16 >25,99 6   1+1=2 15 17
Coco  Lidia     3 100,42 >25,99 7   1+1=2 13 15
Sioux Juanjo       Elim       1+1=2 27 29

Grup 2 nivell D i E - Preparant-se per competir

TRS=45, TRM=90
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Pam Albert       32,66   1   1+1+4+3=9 29 38
Pluja Olga   1   25,81 5 2   1+1+3+2=7 40 47
Tass Imma       50,63 5,63 3   1+1+3+1=6 16 22
Mel Jaume     1 57,50 12,50 4   1+1+2=4 20 24
Kleyna Pau     1 59,13 14,30 5   1+1+2=4 27 31
Kira Irene   1 1 31,32 10 6   1+1+2=4   4
Jake Monica     2 39,40 10 7   1+1+2=4 34 38
Rita Miquel   1 3 35,62 20 8   1+1+1=3 33 36
Rita Sieglinde     2 62,00 27 9   1+1=2 10 12
Jessy David     3 74,66 >25,99 10   1+1=3 13 16

Grup 3 nivell F - Competició

TRS=50, TRM=90
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Maggie Joan Carles   1   46,17 5 1   1+1+3+3=8 25 33
Zut Sergi   1   54,82 9,82 2   1+1+2+2=6 26 32
Dana Maria       60,07 10,07 3   1+1+2+1=5 20 25
Hippy Merce   1   56,02 11,02 4   1+1+2=4 2 6
Dic Merce   1   60,20 15,20 5   1+1+2=4 17 21
Runny Xavier         Elim     1+1=2 29 31
Mel Ezequiel         Elim     1+1=2 27 29
Loki Josep         Elim     1+1=2 25 27
Lola Secundi         Elim     1+1=2 4 6
Duc Merce         Elim     1+1=2 39 41

Grup 4 nivell G - Alta competició

TRS=45, TRM=100
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Taca Ana         Elim     1+1=2 42 44
Ela Neus         Elim     1+1=2 32 34
Striptease Carme         Elim     1+1=2 24 26
FaLang translation system by Faboba