14 Nov 15 Tercera prova de la lliga social 2015/2016

En Flash i la Cora fan dues pistes perfectes en iniciació. En iniciats en Chester fa una pista molt ràpida i consolida el seu lideratge. En precompetició en Loki fa una bona pista i puja posicions al igual que en Duc i la Striptease que han guanyat en les seves categories

Grup 0 nivell A - Iniciació

TRS=40, TRM=80
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Flash Joan       27,98   1   1+1+4+3 max 5    5
Xips Josep       37,22   2   1+1+4+2 max 5    5
Toby Gemma   1   49,15 9,15 3   1+1+2+1=5    5

Grup 0 nivell B - Debutants

TRS=40, TRM=80
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Cora Pablo        13,71    1    1+1+4+3 max 6 1  7
Sioux Juanjo      1  16,70  5  2    1+1+3+2=7 max 6    6
Rita Miquel      1  24,08  5  3    1+1+3+1=6 3  9
Jake Monica      2  17,89  10  4    1+1+2=4 7  11
Ona Ausies      2  27,33  10  5    1+1+2=4 10  14
Coco Lidia      2  32,55  10  6    1+1+2=4 1  5
Hoko Vanessa   1 (corretja)  1  35,11  10  7    1    1
Nala Ausies      1  48,61  13,61  8    1+1+2=4 8  12
Leo Carme    (corretja)  2  41,37  16,37  9    1 4  5
Cloe Marta      5  36,59  25  10    1+1+1=3 1  4
Rocky Xevi      3  79,44  >25,99  11    1+1=2    2

Grup 1 nivell C - Ja iniciats

TRS=45 , TRM=80
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Chester Brigit        33,63    1    1+1+4+3 max 7 12  19
Natsuko Jessica        43,98    2    1+1+4+2 max 7    7
Dana Laura      1  37,48  5  3    1+1+3+1=6 4  10
Nina Mireia      1  42,38  5  4    1+1+3=5 12  17
Randy Reyes    1  2  36,20  15  5    1+1+2=4    4
Alika Arnau    1  3    Elim      1+1=2 5  7

Grup 2 nivell D i E - Preparant-se per competir

TRS=60, TRM=100
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Loki Josep      1  34,77    1    1+1+3+3=8 7  15
Pluja Olga      1  41,91  5  2    1+1+3+2=7 11  18
Kleyna Pau        60,09  10,09  3    1+1+2+1=5 6  11
Mel Jaume        67,38  17,38  4    1+1+1=3 8  11
Lua Georgina      3    Elim      1+1=2 5  7
Cuca Elisenda      3    Elim      1+1=2 16  18
Rita Sieglinde      3    Elim      1+1=2 2  2

Grup 3 nivell F - Competició

TRS=50, TRM=85
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Duc Merce        56,71  6,71  1    1+1+2+3=7 10  17
Maggie Joan Carles      2  47,44  10  2    1+1+2+2=6 4  10
Dana Maria    1    56,40  11,40  3    1+1+2+1=5 3  8
Dic Merce      2  69,19  >25,99  4    1+1=2 4  6
Runny Xavier      3    Elim      1+1=2 11  13
Mel Pau          Elim      1+1=2 4  6
Fusa Berta          Elim      1+1=2 2  4
Max Marta          Elim      1+1=2    

Grup 4 nivell G - Alta competició

TRS=45, TRM=75
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Striptease Carme      1  38,12  5  1    1+1+3+3=8 9  17
Taca Ana   1  1  39,06  10  2    1+1+2+2=6    6
Ela Neus          Elim      1+1=2 11  13
FaLang translation system by Faboba