13 jun 15 La darrera jornada de la lliga 2014/15 va produir alguna variació en la final però bàsicament, va confirmar el que sabiem de tota la temporada.

En Xavier va apareixer amb en Fuet i va guanyar en debutants. En iniciats l'Albert va tornar a guanyar amb la Pam. En precompetició pistassa d'en Didac amb la Noa que es va posar segon ja que en en Pau i la Mel portàven molt avantatge. En les categories de coimpetició va ser semblant: la Juli i la Cora van guanyar la prova però en Sergi i en Zut anaven destacats i van guanyar la lliga i en la Laura va guanyar la jornada amb la Kira però van ser l'Elisenda i en Drac els que van endurse la lliga.

Grup 0 nivell A - Iniciació

TRS=40, TRM=80
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Diva Ernest    1 (corretja)   28,53 5 1   (1+3=4)x2=8   8
Randi        1  31,81 5 2    (1+1+3+2)x2= 14   14

Grup 0 nivell B - Debutants

TRS=65, TRM=80
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Fuet Xavier       48,75   1   (1+1+4+3)x2=18 14 32
Luc Cristina   3 1 60,88 20,88 2   (1+1+2+1)x2=10 13 23

Grup 1 nivell C - Ja iniciats

TRS=60 , TRM=100
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Pam Albert       49,12   1   (1+1+4+3)x2=18 47 65
Pluja Olga   3   43,78 15 2   (1+1+2+2)x2=12 37 49
Megan Dani   1 2 55,62 15 3   (1+1+2)x2=8 12 20
Boira Aina   1 2 62,75 15 4   (1+1+2)x2=8 13 21
Mel Jaume   3 1 66,37 21,37 5   (1+1)x2=4 13 17
Cuca Elisenda   1 1 76,44 21,44 6   (1+1+1)x2=6 30 36

Grup 2 nivell D i E - Preparant-se per competir

TRS=50, TRM=80
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Noa Didac       32,34   1   (1+1+4+3)x2=18 42 60
Mel Pau   1   39,53 5 2   (1+1+3+2)x2=14 74 88
Hera Lorena   1   52,90 5 3   (1+1+3+2)x2=14 45 59
Kay Hector     2 55,06 10 4   (1+1+2)x2=8 8 16
Bona Lorena   1 1 65,91 15,91 5   (1+1+2)x2=8 39 47
Kleyna Pau   1 2 68,72 23,24 6   (1+1+1)x2=6 31 37
Tass Imma   2 2 98,18 >25,99 7   (1+1)x2=4 21 25
Lua Georgina         Elim     (1+1)x2=4 20 24

Grup 3 nivell F - Competició

TRS=55, TRM=90
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Cora Juli       53,03   1   (1+1+4+3)x2=18 41 59
Runny Xavier     2 59,03   2   (1+1+2+2)x2=12 40 52
Zut Sergi     1 67,50 12,50 3   (1+1+2+1)x2=10 57 67
Dana Maria       77,53 17,53 4   (1+1+1)x2=6 30 36
Duc Merce     1 73,78  18,78 5   (1+1+1)x2=6 21 27
Xispa Enric         Elim     (1+1)x2=4 2 6
Dic Merce         Elim     (1+1)x2=4 27 31
Taboo Estel         Elim     (1+1)x2=4 14 18
Panx Toni         Elim     (1+1)x2=4 40 44
Maggie Joan Carles         Elim     (1+1)x2=4 43 47
Morgan Elisenda   .     Elim     (1+1)x2=4 35 39
Puff Sam         Elim     (1+1)x2=4 0 4

Grup 4 nivell G - Alta competició

TRS=50, TRM=70
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Kira Laura   1 1 61,63 21,63 2   (1+1+3+1)x2=12 34 48
Drac Elisenda         Elim     (1+1)x2=4 56 60
Ela
Neus         Elim    
(1+1)x2=4
26 30
Striptease Carme         Elim     (1+1)x2=4 33 37
FaLang translation system by Faboba