7 Feb 15 En debutats ha guanyat la Bimba i la Deva ho fa fet genial, ha estat tercera amb un temps espectacular i manté el lideratge. En C la Pam, la Noa i l'Athos escurcen distàncies amb la Hera que va primera. En precompetició en Pau i la Mel guanyen un altre cop i amplien distàncies dels seus seguidors. En competició en Zut, segon avui, segueix liderant, semblant al que ha fet en Drac en la categoria màxima.

Grup 0 nivell A - Iniciació

TRS=0, TRM=0
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
                       

Grup 0 nivell B - Debutants

TRS=40, TRM=80
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Bimba     (corretja)   32,81   1   1+3=4 6 10
Megan Daniel       37,53   2   1+1+4+2 max 6   6
Deva Maria     1 26,31 5 3   1+1+3+1=6 16 22
Natsuco Yessica   1(corretja)   30,22 5 4   1   1
Nus Caritat   1(corretja)   56,84 5 5   1   1
Nina Mireia   2(corretja) 1 41,32 15 6   1 5 6
Mel Jaume   1(corretja) 2 44,28 15 7   1   1
Luc Cristina   2 1 48,32 15 8   1+1+2=4 7 11
Rocky Xavier   1(corretja) 2 74,28 >25 9   1   1
Lua Mari Fe   1(corretja) 1 89,19 >25 10   1   1

Grup 1 nivell C - Ja iniciats

TRS=60 , TRM=100
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Pam Albert        32,53   1   1+1+4+3 max 7 21 28
Noa Didac     2  38,40 10 2   1+1+2+2=6 23 29
Athos Marta     2  43,06 10 3    1+1+2+1=5 23 28
Robin Mariana     2  49,22 10 4   1+1+2=4 2 6
Pluja Olga   1 2  42,97 15 5   1+1+2=4 20 24
Hera Lorena     3  51,90 15 6   1+1+2=4 28 32
Lua Georgina   1 2  55,69 15 7   1+1+2=4 11 15
Cuca Elisenda   1 2  91,47 >25 8   1+1=2 20 22
Lucky Mariana     1  27,50 (Elim)     1+1=2 2 4
Kobu Iris     4   Elim     1+1=2 4 2
Kira Antoni         Elim     1+1=2   2

Grup 2 nivell D i E - Preparant-se per competir

TRS=60, TRM=90
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Mel Pau       48,22   1   1+1+4+3=9 38 47
Nala Ivet       57   2   1+1+4+2=8 32 40
Maggie Joan Carles     1 47,31 5

3

  1+1+3+1=6 23 29
Golan Ximena   1   50,25  5 4   1+1+3=5 18 23
Nina Diana     2 60,08 10,08 5   1+1+2=4   4
Luc Albert   1 1 70 20 6   1+1+1=3 30 33
Tass Imma     1 77 22 7   1+1+1=3 11 14
Kleyna Pau     2 91 >25,99 8   1+1=2 23 25
Bona Lorena     3   Elim     1+1=2 20 22
Max Marta     3   Elim     1+1=2 10 12
Bimba Sally     3   Elim     1+1=2 3 5
Tabar Ximena      3   Elim     1+1=2 21 22
Kira Irene         Elim     1+1=2 18 20
Fusa Berta   1 3   Elim     1+1=2 19 21

Grup 3 nivell F - Competició

TRS=60, TRM=90
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Runny Xavier        50,63   1    1+1+4+3=9 18 27
Zut Sergi        56,19   2    1+1+4+2=8 35 43
Panx Toni    1    59,1  5 3    1+1+3+1=6 21 27
Dana Maria     1 84,62 >25,99      1+1=2 16 18
Taboo Estel          Elim      1+1=2 10 12
Duc Merce          Elim      1+1=2 13 15
Cora Juli          Elim      1+1=2 30 32
Morgan Elisenda          Elim      1+1=2 21 23
Dic Merce         Elim      1+1=2 19 21
Wifi Tina          Elim      1+1=2 8 10

Grup 4 nivell G - Alta competició

TRS=55, TRM=70
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Gamma Jordi       49,15   1   1+1+4+3=9 14 23
Kira Laura       55,91   2   1+1+4+2=8 15 23
Drac Elisenda   1   44,78 5 3   1+1+3+1=6 34 40
Coma Diana   2   48,03 10 4   1+1+3=5   5
Golfa Cesar   1 1 49,65 10 5   1+1+3=5 8 13
Ela Jordi   3   51 15 6   1+1+2=4 12 16
Striptease Carme         Elim     1+1=2 20 22
FaLang translation system by Faboba