16 nov 14 Primera pista i primera victòria d'en Genio en iniciació. En debutants els ganàpies, que fins fa poc eren cadells, ho han fet genial: la Pam, la Deva i la Noa han fet grans pistes. En iniciats pistes excel·lents de la Daila i la Hera . En precompetició una Maggie recent tornada d'unes llargues vacances va fer una pistassa impecable. En  competició en Zut i la Cora han imposat la seva fiabilitat, el mateix que han fet en el grau superior en Drac i en Qumba,

Grup 0 nivell A - INICIACIÓ

TRS=20, TRM=40
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Genio Jordi       7,62   1   1+1+4+3 max 5   5
Bimba Nuria   (corretja)   10.09   2   1+2=3   3
Kiba Gerard   (corretja 1 9,34 5 3   1+1=2   2

Grup 0 nivell B - debutants

TRS=40, TRM=80
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Pam Albert     1 25,81   1   1+1+3+3 max 6 8 14
Deva Victor   1   28,82 5 2   1+1+3+2 max 6 5 11
Noa Didac     2 37,57 10 3   1+1+2+1=5 6 11
Pluja Olga     3 >TRM Elim     1+1=2 8 10
Rock Sergi     3 >TRM Elim     1+1=2 5 7
Nala Montse     3 >TRM Elim     1+1=2   2

Grup 1 nivell C - ja iniciats

TRS=80 , TRM=120
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Daila Laura     1 62,63 5 1   1+1+3+3 max 7 2 9
Hera Didac     1 69,22 5 2   1+1+3+2=7 8 15
Athos Marta     4 73,16 20 3   1+1+2+1=5 8 13
Kira Irene     4 75,88 20 4   1+1+1=3 4 7
Lua Georgina   1 4 86,03 >25,99 5   1+1=2 7 9
Kuka Pili     5 101,16 >25,99 6   1+1=2   2
Cuca Elisenda       >TRM       1+1=2 9 11

Grup 2 nivell D i E - preparant-se per competir

TRS=70, TRM=120
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Maggie Joan Carles       37,32   1   1+1+4+3=9 2 11
Mel Pau     1 40,59 5 2   1+1+3+2=7 14 21
Bona Lorena     1 59,06 5 3   1+1+3+1=6 6 12
Luc Albert     1 68,53 5 4   1+1+3=5 13 18
Nayru Elisabet     2 51,53 10 5   1+1+2=4 5 9
Nala Ivet   1 1 60,44 10 6   1+1+2=4 14 18
Golan Ximena   1 2 71,22 16,22 7   1+1+1=3 6 9
Tabar Ximena   1 1 102,99 >25,99 8   1+1+2=4 11 15
Tass Imma         Elim     1+1=2 5 7
Max Marta         Elim     1+1=2 8 10
Fusa Berta   1 2   Elim     1+1=2 5 7
Show Xavi         Elim     1+1=2   2
Trasto Anna         Elim     1+1=2   2

Grup 3 nivell F - Competició

TRS=55, TRM=90
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Zut Sergi       48,44   1   1+1+4+3=9 8 17
Cora Juli       51,06   2   1+1+4+2=8 9 17
Eli Adelaida       55,97 0,97 3   1+1+3+1=6 6 12
Panx Toni   1   41,41 5 4   1+1+3=5 9 14
Runny Xavier     1 56,82 6,82 5   1+1+3=5   5
Morgan Elisenda   2   38,75 10 6   1+1+2=4 9 13
Dana Maria       65 10 7   1+1+2=4 6 10
Dic Merce     1 65,22 15,22 8   1+1+2=4 8 12
Hippy Merce     2 63,56 18,56 9   1+1+1=3   3
Wifi Tina   3 1 45,03 20 10   1+1+1=3 5 8
Duc Merce     2 79,90 32,90 11   1+1=2 4 6
Taboo Estel       Elim       1+1=2 4 8
Harpo Merce       Elim       1+1=2   2

Grup 4 nivell G - ALTA COMPETICIó

TRS=50, TRM=80
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Drac Elisenda       41,75   1   1+1+4+3=9 8 17
Qumba Juanjo       48,53   2   1+1+4+2=8   8
Gamma Jordi       50   3   1+1+4+1=7 2 9
Striptease Carme         Elim     1+1=2 7 9
Ela Neus         Elim     1+1=2 4 6
FaLang translation system by Faboba