1 jun 14 En Paff s'estrena amb força a la lliga. En debutants la Turca li retalla un puntet a en Max. En iniciats en Link i en Golan mantenen posicions però hi ha un triple empat en el tercer lloc: la Bona, la Mel i en Trasto venen molt forts. En les categories superiors, una pista força complexa que només ha pogut superar l'Ela ha provocat que no hi hagués pràcticament cap canvi.

Grup 0 nivell A - INICIACIÓ

TRS=40, TRM=80
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Paff Laura       14,03   1   1+1+4+3 max 5   5
Otto Marc     2 24,68 10 2   1+1+2+1 max 5   5
Klaus Bruna     2 32,46 10 3   1+1+2+1=5   5
Nami Alejandra     2 38,25 10 4   1+1+2=4   4

Grup 0 nivell B - debutants

TRS=50, TRM=100
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Kleina Pau     1 38,94 5 1   1+1+3+3 max 6 10 16
Turca Bego     1 45,94 5 2   1+1+3+2 max 6 19 25
Max Marta     10 37,41 10 3   1+1+2+1 =5 26 31
Hera Didac       97,94 22,34 4   1+1+1=3 1 4
Athos Marta     3 >TRM Elim     1+1=2 7 9

Grup 1 nivell C - ja iniciats

TRS=60 , TRM=120
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Bona Lorena       61,49 1,49 1   1+1+3+3 max 7 28 35
Lua Georgina     1 45,80 5 2   1+1+3+2=7 26 33
Mel Pau     1 52,08 5 3   1+1+3+1=6 29 35
Luc Albert    1   53,67 5 4   1+1+3=5 11 16
Trasto Anna    1   59,51 5 5   1+1+3=5 30 35
Link Francesc     2 52,55 10 6   1+1+2=4 35 39
Golan Ximena     2 56,86 10 7   1+1+2=4 33 37
Nayru Elisabet    1 1 58,08 10 8   1+1+2=4 27 31
Lola Maite     2 72,51 22,51 9   1+1=2 25 27
Dolç Jaume    1   >TRM Elim     1+1=2 30 32
Tass Imma       110,80 >25,99     1+1=2 25 27
Yeti Veronica   2 3 71,44 >25,99     1+1=2 12 14
Flor Alejandra     1 81,71 >25,99     1+1=2 2 4

Grup 2 nivell D i E - preparant-se per competir

TRS=55, TRM=100
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Panx Toni         Elim     1+1=2 59 61
Bimba Joan         Elim     1+1=2 47 49
Dic Merce         Elim     1+1=2 18 20
Gold Denise         Elim     1+1=2 20 22
Collie Sam         Elim     1+1=2 29 31
Duc Merce         Elim     1+1=2 30 32
Woody Teresa         Elim     1+1=2 20 22

Grup 3 nivell F - Competició

TRS=55, TRM=100
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Ela Neus    1    54,62 5 1   1+1+3+3=8 26 34
Cora Juli         Elim     1+1=2 45 47
Zut Sergi         Elim     1+1=2 47 49
Jak Ariadna         Elim     1+1=2 23 25
Zeus Ariadna         Elim     1+1=2 10 12
Dana Maria         Elim     1+1=2 30 32
Taboo Estel         Elim     1+1=2 18 20
Kenya Lorena         Elim     1+1=2 15 17

Grup 4 nivell G - ALTA COMPETICIó

TRS=50, TRM=100
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Gamma Jordi         Elim     1+1=2 17 19
FaLang translation system by Faboba