Competición

15 Desembre Lliga Social     Canic  
15 Desembre Marato TV3 Open veure Vallromanes 10 Desembre
16 Desembre Santa Quiteria FCAG veure Vallromanes 10 Desembre
23 Desembre Cànic FCAG veure Cabrera de Mar  
29 i 30 Desembre Rivalcan RSCE veure Sta. Margarida de Montbui  24 Desembre
12 Gener Canic Test Sociabilitat

veure ver

Cabrera de Mar  2 Gener
12 Gener Badalona RSCE veure Badalona 7 Gener
13 Gener Maresme FCAG veure Argentona 7 Gener
19 i 20 Gener Canic RSCE   Cabrera de Mar  
25, 26 i 27 Gener Tercans RSCE (Selectiva) veure Lugo 10 Gener
27 Gener Can Roja FCAG   Setmenat  
2 i 3 Febrer Connecting RSCE   Girona  
9 i 10 Febrer Sa Roca RSCE   Saragossa  
10 Febrer Canic FCAG    Cabrera  
16 i 17 Febrer Ciutat Comptal RSCE   Barcelona  
23  Febrer Valles RSCE   Caldes de Montbui  
24 Febrer La Daga FCAG      
23 i 24 Febrer L'Almozara RSCE   Saragossa  
2 i 3 Març AA i CIA RSCE (Selectiva)   Madrid  
2 Març Canic Open Carnestoltes   Cabrera de Mar  
3 Març Canic RSCE   Cabrera de Mar  
10 Març Badalona FCAG      
16 i 17 Març Zarejump RSCE (Selectiva)   Saragossa)  
16 i 17 Març Neo Reus RSCE      
17 Març La Selva (Canic) RSCE   Caldes de Malavella  
23 i 24 Març L'Almozara RSCE   Saragossa  
24 Març Cànic FCAG      
6 Abril Valles RSCE      
7 Abril Valles FCAG      
13 i 14 Abril Sa Roca RSCE   Saragossa  
13 i 14 Abril La Manada RSCE   Valencia  
18,19,20 i 21 Zarajump RSCE   Saragossa  
27 i 28 Abril C.Espanya IFEMA RSCE   Madrid  
28 Abril Girona FCAG      
5 Maig Badalona RSCE   Badalona  
11 Maig C.Comptal RSCE   Barcelona  
12 Maig C.Comptal FCAG      
18 i 19 Maig L'Almozara RSCE   Saragossa  
19 Maig Seven FCAG      
25 i 26 Maig Dogiscat RSCE (Selectiva)   Jaen  
1 i 2 Juny La Manada RSCE   Valencia  
1 i 2 Juny Copa Catalunya FCAG      
8 i 9 Juny Maresme RSCE      
15 i 16 Juny Seven RSCE      
22 i 23 Juny Somnium RSCE   Castello  
28,29 i 30 Juny Reus RSCE      

Classificats i normes de selecció pel Campionat del Mon 2017

Grup 0: Debutants (A i B)LlocGosPunts
1r

Lula
2n

Roc
3r

Sally


Molly
1 Lula 27
2 Roc 23
3 Sally 21
4 Molly 18
5 Vega 15
6 Hano 8
7 Brisa 7
8 Thai Bimba 6
9 Nus 4
10 Neu 3
11 Nass  Mojo 2
Grup 1: Iniciats (C)LlocGosPunts
1r

Mel
2n
KLAUS
Klaus
3r
Noah
Ripper
1 Mel(Janina) 44
2 Klaus 33
3 Ripper  32
4 Noah (Cristina)  30
5 Bruc 25
6 Nano 20
7 India 17
8 Mela 18
9 Coco (Emmanuele) 12
10 Ona Tana  6
11 Yuki  4
Grup 2: Preparant-se per competir (D i E)LlocGosPunts
1r

Jessy
2n

Fox
3r

Clowdy
1 Jessy 61
2 Fox 58
3 Clowdy 55
4 Jake Pam 54
5 Duc 45
6 Randy 38
7 Mel (Jaume) 32
8 Coco (Lidia) 29
9 Sasha 28
10 Thor Boira 25
11 Nevat 24
12 Rita (Miquel) 12
13 Kira (Irene) 11
14 Chester 9
15 Rita (Sieglinde) 6
16 Lua(Georgina) Fish 4
17 Boira (Aina) Kay  Saya  2
Grup 3: Competició (F)LlocGosPunts
1r
DIC
Dic
2n
DIC
Maggie
3r
PLUJA
Pluja
1 Dic 52
2 Maggie 50
3 Pluja 40
4 Lola Duc (Merce) 36
5 Dana 33
6 Morgan 31
7 Sioux 30
8 Mel (Ezequiel) 28
9 Loki 25
10 Panx 21
11 Lulu 16
12 Hippy Max 17
13 Fusa 14
14 Piña 10
15 Runny 2
Grup 4: Alta competició (G)LlocGosPunts
1r
DRAC
Cora
2r
DRAC
Drac
3n
ELA
Ela
1 Cora 53
2 Drac 56  
3 Ela 30
4 Taca 29
5 Striptease 23
6 Taboo 15
7 Qumba 13
8 Coma 8
9 Kira 7

Classificats pel Campionat del Mon 2016 a Zaragoza i normes de selecció

Subcategorías

La lliga social, que disputem entre nosaltres i per cada nivell, ens permet treballar en condicions de competició i mantenir una sana rivalitat.
FaLang translation system by Faboba