llac groc

Creemos en la educación canina y el adiestramiento del perro en positivo
el agility nos ayuda a educar a nuestro perro mediante el juego desde cachorro

¿Tu perro te hace caso? ¿Siempre?
Descubre como mejorar vuestra relación y educarle en positivo
¿Tienes un cachorro?
Ahora es el momento, es divertido y hareis nuevos amigos
¿Conoces el agility?
Tu también puedes hacer agility con tu perro
Ven a visitarnos
Campos de hierba, sombra, aparcamiento, bien comunicado
¡Lo pasarás bien!
Trabajamos por un ambiente social activo y gratificante

Últimas noticias

Protocol COVID-19 a la prova de Vilallonga

5 jul 20 Informació sobre el protocol de seguretat en la prova de Vilallonga de Ter

Leer más...

Dissabte 11 reprenem la lliga social

29 jun 20 Dissabte 11 de juliol farem una nova jornada de la lliga social reprenent la competició que va quedar interrompuda

Leer más...

Fins sempre Morgan

defuncio28 jun 20 Ahir en Morgan ens va deixar però la seva emprempta sempre ens acompanyarà.

Leer más...

Que farem a Vilallonga?

14 jun 20 Ja tenim clar que farem del 17 al 19 de  juliol a Vilallonga de Ter. En breu enviarem la informació detallada i el full per inscriure's.

Leer más...

Entrenament lliure per competidors

11 jun 20 Els que esteu competint podeu reservar (a més de les dues classes) un temps per entrenament lliure el divendres entre les 19 i les 21. Ho podeu fer a l'enllaç de reserves 

7 Feb 15 En debutats ha guanyat la Bimba i la Deva ho fa fet genial, ha estat tercera amb un temps espectacular i manté el lideratge. En C la Pam, la Noa i l'Athos escurcen distàncies amb la Hera que va primera. En precompetició en Pau i la Mel guanyen un altre cop i amplien distàncies dels seus seguidors. En competició en Zut, segon avui, segueix liderant, semblant al que ha fet en Drac en la categoria màxima.

Grup 0 nivell A - Iniciació

TRS=0, TRM=0
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
                       

Grup 0 nivell B - Debutants

TRS=40, TRM=80
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Bimba     (corretja)   32,81   1   1+3=4 6 10
Megan Daniel       37,53   2   1+1+4+2 max 6   6
Deva Maria     1 26,31 5 3   1+1+3+1=6 16 22
Natsuco Yessica   1(corretja)   30,22 5 4   1   1
Nus Caritat   1(corretja)   56,84 5 5   1   1
Nina Mireia   2(corretja) 1 41,32 15 6   1 5 6
Mel Jaume   1(corretja) 2 44,28 15 7   1   1
Luc Cristina   2 1 48,32 15 8   1+1+2=4 7 11
Rocky Xavier   1(corretja) 2 74,28 >25 9   1   1
Lua Mari Fe   1(corretja) 1 89,19 >25 10   1   1

Grup 1 nivell C - Ja iniciats

TRS=60 , TRM=100
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Pam Albert        32,53   1   1+1+4+3 max 7 21 28
Noa Didac     2  38,40 10 2   1+1+2+2=6 23 29
Athos Marta     2  43,06 10 3    1+1+2+1=5 23 28
Robin Mariana     2  49,22 10 4   1+1+2=4 2 6
Pluja Olga   1 2  42,97 15 5   1+1+2=4 20 24
Hera Lorena     3  51,90 15 6   1+1+2=4 28 32
Lua Georgina   1 2  55,69 15 7   1+1+2=4 11 15
Cuca Elisenda   1 2  91,47 >25 8   1+1=2 20 22
Lucky Mariana     1  27,50 (Elim)     1+1=2 2 4
Kobu Iris     4   Elim     1+1=2 4 2
Kira Antoni         Elim     1+1=2   2

Grup 2 nivell D i E - Preparant-se per competir

TRS=60, TRM=90
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Mel Pau       48,22   1   1+1+4+3=9 38 47
Nala Ivet       57   2   1+1+4+2=8 32 40
Maggie Joan Carles     1 47,31 5

3

  1+1+3+1=6 23 29
Golan Ximena   1   50,25  5 4   1+1+3=5 18 23
Nina Diana     2 60,08 10,08 5   1+1+2=4   4
Luc Albert   1 1 70 20 6   1+1+1=3 30 33
Tass Imma     1 77 22 7   1+1+1=3 11 14
Kleyna Pau     2 91 >25,99 8   1+1=2 23 25
Bona Lorena     3   Elim     1+1=2 20 22
Max Marta     3   Elim     1+1=2 10 12
Bimba Sally     3   Elim     1+1=2 3 5
Tabar Ximena      3   Elim     1+1=2 21 22
Kira Irene         Elim     1+1=2 18 20
Fusa Berta   1 3   Elim     1+1=2 19 21

Grup 3 nivell F - Competició

TRS=60, TRM=90
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Runny Xavier        50,63   1    1+1+4+3=9 18 27
Zut Sergi        56,19   2    1+1+4+2=8 35 43
Panx Toni    1    59,1  5 3    1+1+3+1=6 21 27
Dana Maria     1 84,62 >25,99      1+1=2 16 18
Taboo Estel          Elim      1+1=2 10 12
Duc Merce          Elim      1+1=2 13 15
Cora Juli          Elim      1+1=2 30 32
Morgan Elisenda          Elim      1+1=2 21 23
Dic Merce         Elim      1+1=2 19 21
Wifi Tina          Elim      1+1=2 8 10

Grup 4 nivell G - Alta competició

TRS=55, TRM=70
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Gamma Jordi       49,15   1   1+1+4+3=9 14 23
Kira Laura       55,91   2   1+1+4+2=8 15 23
Drac Elisenda   1   44,78 5 3   1+1+3+1=6 34 40
Coma Diana   2   48,03 10 4   1+1+3=5   5
Golfa Cesar   1 1 49,65 10 5   1+1+3=5 8 13
Ela Jordi   3   51 15 6   1+1+2=4 12 16
Striptease Carme         Elim     1+1=2 20 22
FaLang translation system by Faboba

Segueix-nos

Reserva de clases

clockPodéis reservar hasta dos clases per semana.

Cada lunes podreis reservar hasta dos clases para la semana siguiente

Logo Advance 300Consumimos y recomendamos