llac groc

Creiem en l'educació canina i l'ensinistrament del gos en positiu
l' agility ens ajuda a educar el nostre gos mitjançant el joc des de cadell

El teu gos et fa cas? ... sempre?
Descobreix com millorar la vostra relació i educar-lo en positiu
Tens un cadell?
Ara és el moment, és divertit i fareu nous amics
Coneixes l'agility?
Tu també pots fer agility amb el teu gos
Vine a veure'ns
Camps d'herba, ombra, aparcament, ben comunicat
Ho passaras bé!
Treballem per un ambient social actiu i gratificant

Darreres notícies

Com funciona això del tunnel KO?

8 jul 20 Us expliquem com funcionarà el tunnel KO que farem dissabte 18 a les 10 del matí a Vilallonga de Ter

Llegir-ne més...

Protocol COVID-19 a la prova de Vilallonga

5 jul 20 Informació sobre el protocol de seguretat en la prova de Vilallonga de Ter

Llegir-ne més...

Dissabte 11 reprenem la lliga social

29 jun 20 Dissabte 11 de juliol farem una nova jornada de la lliga social reprenent la competició que va quedar interrompuda

Llegir-ne més...

Fins sempre Morgan

defuncio28 jun 20 Ahir en Morgan ens va deixar però la seva emprempta sempre ens acompanyarà.

Llegir-ne més...

Que farem a Vilallonga?

14 jun 20 Ja tenim clar que farem del 17 al 19 de  juliol a Vilallonga de Ter. En breu enviarem la informació detallada i el full per inscriure's.

Llegir-ne més...

1 feb 14 Molta lluïta en B on la Kira guanya i es posa primera. En C, en Link i la Quefa es posen primers i la Bimba és segona. En D en Panx, imparable, consolida el lideratge i en Joan i la Bimba es posen tercers. Els nivells de competició tenien una pista molt complicada que només els més nous, que pugen amb empenta, han finalitzat completament. Enhorabona per les noves fornades!

Grup 0 nivell A - INICIACIÓ

TRS=25, TRM=50
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Mel Pau       17,95   1   1+1+4+3 max 5 5 10
Fusa Berta     1 11,76 5 2   1+1+3+2 max 5   5
Tabar Ximena     1 13,65 5 3   1+1+3+1 max 5   5

Grup 0 nivell B - debutants

TRS=35, TRM=70
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Kira Dolors       18,13   1   1+1+4+3 max 6 15 21
Bona Lorena       36,50 1,50 2   1+1+3+2 max 6 11 17
Golan Ximena     1 18,20 5 3   1+1+3+1=6 14 20
Turca Bego     1 25,23 5 4   1+1+3=5 5 10
Lucky Mariana   (corretja) 1 31,70 5 5   1 12 13
Lola Maite     1 35,82 5,82 6   1+1+3=5 4 9
Robin Cristina   (corretja) 2 21,56 10 7   1 10 11
Lulú Manel     2 33,42 10 8   1+1+2=4 11 15
Max Marta   (corretja) 3 >TRM Elim     1=1 18 19

Grup 1 nivell C - ja iniciats

TRS=65 , TRM=120
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Kiara Andrea   2   45,44 10 1   1+1+2+3=7 10 17
Link Francesc   2   46,63 10 2   1+1+2+2=6 16 22
Woody Teresa   2   52,38 10 3   1+1+2+1=5 11 16
Nayru Elisabet   2   60,50 5 4   1+1+2=4 12 16
Bimba (Sally) Sally   1 1 64,37 10 5   1+1+2=4 16 20
Lua Georgina   2   69,06 14,06 6   1+1+2=4 8 12
Quefa Roser   3   43,28 15 7   1+1+2=4 18->17 21
Thai Maica   3 1 52,72 20 8   1+1+1=3 9 12
Dolç Jaume   1   86,53 >25,99 9   1+1=2 17 19
Trasto Anna   1 1 87,15 >25,99 10   1+1=2 15 17
Gollum Lorena   2 2 83,25 >25,99 11   1+1=2 15 17
Tass Imma       111,00 >25,99 12   1+1=2 16 18
Roc Vicenç   3 2 109,06 >25,99 13   1+1=2 14 16
Rita Angela   3 2 >TRM Elim     1+1=2 10 12

Grup 2 nivell D i E - preparant-se per competir

TRS=60, TRM=100
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Panx Toni     1 47,69 5 1   1+1+3+3=8 30 38
Bimba Joan   1 1 55,10 10 2   1+1+2+2=6 24 30
Zeus Ariadna   1 1 69,00 19 3   1+1+1+1=4 4 8
Nala Ivet   3 1 62,01 22,01 4   1+1+1=3 12 15
Duc Merce         Elim     1+1=2 18 20
Dic Merce         Elim     1+1=2 7 9
Cora Juli         Elim     1+1=2 24 26
Lock Marc         Elim     1+1=2 12 14
Gold Denise         Elim     1+1=2 10 12
Tashi Guidomar         Elim     1+1=2 31 33
Lua Eduard         Elim     1+1=2 13 15
Bandido Rola         Elim     1+1=2 8 10
Jack Araceli         Elim     1+1=2 10 12

Grup 3 nivell F - Competició

TRS=65, TRM=90
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Jack Ariadna   1 1 70,28 15,28 1   1+1+2+3=7 9 16
Dana Maria     1 89,57 24,57 2   1+1+1+2=5 17 22
Zut Sergi       >TRS Elim     1+1=2 28 30
Ela Neus         Elim     1+1=2 11 13
Nuca Francesc         Elim     1+1=2 6 8
Bruc Hector         Elim     1+1=2 9 11
Taboo Estel         Elim     1+1=2 10 12
Striptease Carme         Elim     1+1=2 8  10
Sacha Paco         Elim     1+1=2 6 8

Grup 4 nivell G - ALTA COMPETICIó

TRS=55, TRM=80
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Kira Laura   1 1 68,72  23,72 1   1+1+1+3=6 8 14
Chula Isma         Elim     1+1=2 26 28
Golfa Cesar         Elim     1+1=2 31 33
Gamma Jordi         Elim     1+1=2 2 4
FaLang translation system by Faboba

Segueix-nos

Reserva de classes

clockPodeu reservar fins a dues classes per setmana.

Cada dilluns podreu reservar fins a dos dies de classe per la setmana següent.

Logo Advance 300Consumim i recomanem