4 abr 14 En Pau i la Mel guanyen amb rotundidat en B i segueixen primers mentre la Maite i la Lola després de passar del B al C guanyen la prova.  En pre competició en Toni i en Panx segueixen intractables i en competició la Cora puja llocs i la Golfa es manté primera.

Grup 0 nivell A - INICIACIÓ

TRS=50, TRM=100
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Kleina Pau     2 30,89 10 1   1+1+2+3 max 5   5
Athos Marta     3 96,06 15 2   1+1+2+2 max 5   5

Grup 0 nivell B - debutants

TRS=50, TRM=100
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Mel Pau      1 20,02  5 1   1+1+3+3 max 6 16 22
Fusa Berta      2 38,64 10 2   1+1+2+2=6 7 13
Kuka Pili     3 54,77 19,77 3   1+1+1=3 3 6
Tabar Ximena     4 60,51 30,51 4   1+1=2 9 11
Luc Albert     3 94,68 59,68 5   1+1=2 4 6
Robin Cristina       >TRM Elim     1+1=2 13 15
Max Marta   (corretja)   >TRM Elim     1=1 19 20
Turca Bego       >TRM Elim     1+1=2 12 14

Grup 1 nivell C - ja iniciats

TRS=50 , TRM=100
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Lola Maite       40,77   1   1+1+4+3=9 15 24
Lua Georgina     1 30,80 5 2   1+1+3+2=7 14 21
Golan Ximena    1   37,49 5 3   1+1+3+1=6 23 29
Link Francesc     2 36,14 10 4   1+1+2=4 29 33
Nayru Elisabet     2 42,49 10 5   1+1+2=4 19 23
Bona Lorena     2 62,97 12,97 6   1+1+2=4 19 23
Tass Imma     2 69,62 29,63 7   1+1=2 21 23
Rita Angela     3 76,85 31,85 8   1+1=2 18 20
Dolç Jaume     1 75,87 1+1=2 9   1+1=2 21 23
Lucky Mariana     3 >TRM Elim 10   1+1=2 15 17

Grup 2 nivell D i E - preparant-se per competir

TRS=55, TRM=100
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Panx Toni   1   38,81 5 1   1+1+3+3=8 42 50
Duc Merce       62,53 7,53 2   1+1+2+2=6 22 28
Collie Sam   2   35,88 10 3   1+1++2+1=5 20 25
Bandido Paco    2 1 35,77 15 4   1+1+2=4 10 14
Bimba Joan    2 1 54 19 5   1+1+1=3 38 41
Tashi Guidomar   1   83,37 30,37 6   1+1=2 35 37
Dic Merce     2 76,32 31,32 7   1+1=2 11 13
Gold Denise     3 >TRM Elim     1+1=2 14 16
Bimba (Sally) Sally     1 >TRM Elim     1+1=2 22 24

Grup 3 nivell F - Competició

TRS=55, TRM=90
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Striptease Carme    1   48,25 5 1   1+1+3+3=8 10 18
Cora Juli    2   49,37 10 2   1+1+2+2=6 31 37
Zut Sergi       65,62 10,62 3   1+1+2+1=5 36 41
Dana Maria       68,56 13,56 4   1+1+2=4 24 28
Ela Neus    2   67,37 22,36 5   1+1+1=3 21 24
Taboo Estel         Elim     1+1=2 14 16
Bruc Hector         Elim     1+1=2 20 22
Sacha Paco         Elim     1+1=2 8 10

Grup 4 nivell G - ALTA COMPETICIó

TRS=50, TRM=80
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Golfa Cesar       47,84   1   1+1++4+3=9 37 46
Chula Isma    1   45,69   2   1+1+3+2=7 35 42
Gamma Jordi         Elim     1+1=2 13 15
Kira Laura         Elim     1+1=2 18 20
FaLang translation system by Faboba