23 nov 13 En debutants en Jaume i en Dolç han fet una pista molt bona i pujen al segon lloc darrera en Max que es manté primer. En iniciats la Sabine es posa primera amb en Sam i la Berta i l'Stevie es situen en tercer lloc. En pre-competició en Panx s'acosta a en Tashi que segueix primer i la Bimba, segona en la prova, es posa tercera. En competició, amb unes pistes molt exigents, en Zut es manté primer, la Dana passa a ser segona i la Golfa avança a la Chula i es posa primera.

Grup 0 nivell A - INICIACIÓ

TRS=30, TRM=60
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Esa Jaume   2 (corretja) 17,38 10 1   1+3=4   4
Tana David     2 (corretja) 18,85 10 2   1+2=3 1 4
Lulú Manel     2 20,13 10 3   1+1+2+1=5   5
Turca Begoña   1 2 >TRM Elim     1+1=2 2 4

Grup 0 nivell B - debutants

TRS=55, TRM=100
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Dolç Jaume   1   34,91 5 1   1+1+3+3 max 6 7 13
Kira Dolors     1 (corretja) 46,85 5 2   1+2=3 5 8
Max Marta     2 28,94 10 3   1+1+2+1=5 11 16
Golan Ximena   1 2 25,94 15 4   1+1+2=4   4
Trasto Anna   2 1 51,38 15 5   1+1+2=4 5 9
Tass Imma     2 63,28 18,28 6   1+1+1=3 3 6
Cora     2 2 35,09 20 7   1+1+1=3 6 9
Thai Maica   2 2 39,81 20 8   1+1+1=3 4 7
Quefa Roser   2 2 50,50 20 9   1+1+1=3 7 10
Roc Vicenç   2 2 >100 Elim     1+1=2 2 4
Lucky Mariana   2 2   Elim     1+1=2 7 9
Robin José Luís   2 1 >100 Elim     1+1=2 4 6
Bona Lorena   1 1 >100 Elim     1+1=2 2 4

Grup 1 nivell C - ja iniciats

TRS=60 , TRM=120
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Stevie Berta   1   47,21 5 1   1+3+3+3 max 7 3 10
Sam Sabine   1   48,22 5 2   1+1+3+2=7 11 18
Bruce Berta   1 2 47,49 15 3   1+1+2+1=5 2 7
Jack Araceli   4 2 46,82 >25,99 4   1+1=2 4 6
Gollum Lorena   1 3 72,38 >25,99 5   1+1=2 6 8
Lock Marc   2 1 77,64 >25,99 6   1+1=2 4 6
Bimba Sally       106,82 >25,99 7   1+1=2 7 9
Rita Angela   1 3 >120 Elim     1+1=2 4 6
Woody Teresa         Elim     1+1=2 3 5

Grup 2 nivell D i E - preparant-se per competir

TRS=60, TRM=100
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Panx Toni       37,31   1   1+1+4+3=9 8 17
Bimba Joan       38,00   2   1+1+4+2=8 6 14
Lua Eduard     1 49,59 5 3   1+1+3+1=6 2 8
Cora Juli   1   44,82 5 4   1+1+3=5 7 12
Tashi Guidomar     1 54,20 5 5   1+1+3=5 17 22
Duc Merce     1 60,03 5,03 6   1+1+3=5 4 9
Collie Sam   2   31,06 10 7   1+1+2=4 7 11
Morgan Xavier   1 1 46,56 10 8   1+1+2=4 2 6
Stuart Pilar     2 48,21 10 9   1+1+2=4   4
Nala Ivet     2 55,13 10 10   1+1+2=4 2 6
Bandido Rola   1 2 54,10 15 11   1+1+1=3 5 8
Dic Merce   2 1 75,72 >25,99 12   1+1=2 5 7
Dolç Manel     2 83,72 >25,99 13   1+1=2 2 4
Gold Denise   1 2 80,89 >25,99 14   1+1=2 2 4

Grup 3 nivell F - Competició

TRS=60, TRM=100
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Zut Sergi   1   52,47 5 1   1+1+3+3=8 13 21
Dana Maria   1 1 80,47 >25,99 2   1+1=2 7 9
Ela Neus       Elim       1+1=2 7 9
Striptease Carme       Elim       1+1=2 4 6
Taboo Estel       Elim       1+1=2 4 6

Grup 4 nivell G - ALTA COMPETICIó

TRS=55, TRM=90
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Golfa Cesar     1 56,65 6,65 1   1+1+2+3=7 14 21
Sacha Paco         Elim     1+1=2   2
Drac Xavier         Elim     1+1=2 8 10
Chula Isma         Elim     1+1=2 15 17
FaLang translation system by Faboba