28 Oct 12 Primera prova (una mica exigent) per uns quans gossos i una pista molt maca en competició.

Primera lliga per alguns debutants que s'han trobat amb una pista potser massa exigent. Bones pistes en nivell C. En les categories de competició en Toni (Coockie) ha plantejat una pista molt maca que ha permés als guies demostrar el que saben fer..

Grup 0 nivell A - INICIACIÓ

TRS=80, TRM=120
GosGuia FaltesRefusTempsPenalitzLloc Punts AbansDesprés
Bimba Joan 2 44,80 10 1 1+1+2+3 max 5 5
Tyron Juan 3 41,31 15 2 1+1+2+2 max 5 5
Gala Sebastián 3 63,16 15 3 1+1+2+1 max 5 5
Trufa Sandra 3 77,43 15 4 1+1+2=4 4
Morgan Lluis 1 (corretja) 1 92,83 22,83 5 1=1 1
Goku Victor 3 113,90 25,99 6 1+1=2 2
Kiara Andrea (corretja) 3 99,13 >25,99 7 1=1 1
Xispa Regina 3 100,2 >25,99 8 1+1=2 2
Daina Mercè 4 100,60 >25,99 9 1+1=2 2
Boira Marc 3 105,54 >25,99 10 1+1=2 2
Lucka Joan 3 110,91 >25,99 11 1+1=2 2

Grup 0 nivell B - debutants

TRS=50, TRM=100
GosGuia FaltesRefusTempsPenalitzLloc Punts AbansDesprés
Willy Maria 1 26,44 5 1 1+1+3+3 max 6 6
Tashi Guidomar 1 43,62 5 2 1+1+3+2 max 6 6 12
Bandido Rola 1 1 26,93 10 3 1+1+2+1=6 6
Misto Francina 1 1 37,62 10 4 1+1+2=4 5 9
Taboo Estel 2 41,75 10 5 1+1+2=4 2 6
Hippy Mercè 1 1 41,83 10 6 1+1+2=4 4
Collie Sam 1 2 31,72 15 7 1+1+2=4 3 7
Norte Maria 2 68,69 18,69 8 1+1+1=3 2 5
Lola Bernardo (corretja) 2 69,28 19,28 9 1=1 2 3
Ziva (corretja) 1 75,68 20,68 10 1=1 1
Cooper Jon 2 75,47 25,47 11 1+1+1=3 2 5
Mojo Raul 1 (corretja) 2 79,78 >25,99 12 1=1 2 3

Grup 1 nivell C - ja iniciats

TRS=60 , TRM=120
GosGuia FaltesRefusTempsPenalitzLloc Punts AbansDesprés
Duna Albert 1 34,19 5 1 1+1+3+3 max 7 7
Jack Ariadna 1 43,79 5 2 1+1+3+2=7 4 11
Ziva Aina 1 48,65 5 3 1+1+3+1=6 6 12
Duc Merce 2 51,97 10 4 1+1+2=4 7 11
Ona Ivan 2 64,34 14,34 5 1+1+2=4 4
Cora Juli 3 47,01 15 6 1+1+2=4 6 10
Dic Merce 4 56,80 20 7 1+1+1=3 7 10
Sugar Vanessa 3 82,32 27,32 8 1+1=2 2
Darwin Sergi 3 98,88 >25,99 9 1+1=2 3 5
Zeus Bernat 2 118,30 >25,99 10 1+1=2 5 7

Grup 2 nivell D i E - preparant-se per competir

TRS=50, TRM=100
GosGuia FaltesRefusTempsPenalitzLloc Punts AbansDesprés
Buk Mireia 40,91 1 1+1+4+3=9 9
Zut Sergi 45,35 2 1+1+4+2=8 8
Sacha Rola 1 27,34 5 3 1+1+3+1=6 6
Dirk Mònica 1 43,47 5 4 1+1+3=5 5
Kiara Xavier 1 1 39,35 10 5 1+1+2=4 4
Panx Toni 1 1 41,90 10 6 1+1+2=4 4
Bruixa Xavier 1 67,46 22,46 7 1+1+1=3 3
Xuma Susanna 3 Elim 1+1=2 2

Grup 3 nivell F - Competició

TRS=45, TRM=80
GosGuia FaltesRefusTempsPenalitzLloc Punts AbansDesprés
Kira Laura 36,97 1 1+1+4+3=9 9
Runny Xavier 40,87 2 1+1+4+2=8 8
Kira Aida 51,00 6 3 1+1+2+1=5 5
Lluna Maria 1 47,88 7,88 4 1+1+2=4 4
Samy Jordi 2 38,40 10 5 1+1+2=4 4
Golfa Begoña 1 1 41,80 10 6 1+1+2=4 4
Martina Elena 2 45,30 10 7 1+1+2=4 4
Huesos Jessica 54,00 19 6 1+1+1=3 3
Noah Jordi Elim 1+1=2 2
Qumba Juanjo Elim 1+1=2 2
Harpo Mercè Elim 1+1=2 2
Dana Maria Elim 1+1=2 2
Puf Sandra Elim 1+1=2 2
Holly Elena Elim 1+1=2 2

Grup 4 nivell G - ALTA COMPETICIó

TRS=60 , TRM=120
GosGuia FaltesRefusTempsPenalitzLloc Punts AbansDesprés
Gamma Jordi 33,56 1 1+1+4+3=9 9
Rufo Jose 36,97 2 1+1+4+2=8 8
Coockie Toni 1 33,28 3 1+1+3+1=6 6
FaLang translation system by Faboba