11 Feb 12 Resultats de la lliga de març que hem fet a les noves instal·lacions.

Pel que fa als debutants, pista molt ràpida d'en Chico. Cal destacar que tots els que competien per segon lloc a la lliga van fer la la pista sense corretja, sumant així més punts. Molt bona pista també d'en Zut i en Sergi.

Els ja iniciats van haver-se d'enfrontar a una pista força llarga en que la victòria de l'Annete i el segon lloc de la Striptease fa que s'escurcin encara més les distàncies entre ells llocs del capdamunt.

Entre els que es preparen per competir, en Harpo ha defensat el seu lideratge però el segueix un grup compacte al que s'ha incorporat la Noah.

En competició, la Chula, la Gamma i en Rufo mantenen les seves posicions gràcies als bons recorreguts d'aquest dissabte.

Grup 0 nivell A - INICIACIÓ

TRS=30, TRM=60
GosGuiaFaltesRefusTempsPenalitzLlocPunts
Abans Després
Chico Fernando (corretja) 9,69 1 1+3=4 4
Jack Ariadna (corretja) 12,41 2 1+2=3 3
Ban Ricard (corretja) 18,56 3 1+1=2 2
Dolç Lutg (corretja) 22,84 4 1=1 1
Neula Clara 1 (corretja) 13,37 5 5 1=1 1
Ziva Aina
1 14,07 5 6 1+1+3=5 3 8
Lola Josep Lluis
1 14,75 5 7 1+1+3=5 2 7
Hug Cristina
2 26,35 10 8 1+1+2=4 1 5
Panx Toni
3 34,25 19,25 9 1+1+1=3 4 7

Grup 0 nivell B - debutants

TRS=60, TRM=120
GosGuiaFaltesRefusTempsPenalitzLlocPunts
Abans Després
Zut Sergi 1 30,24 5 1 1+1+3+3 max 6 6 12
Bilma Pili 2 57,58 10 2 1+1+2+2=6 4 10
Sacha Paco
3 45,60 15 3 1+1+2+1=5 10
15
Texas Angel 3 58,78 15 4 1+1+2=4 11 15
Mus Gemma 4 59,09 20 5 1+1+1=3 4 7
Martina Elena 1 3 62,02 22,02 6 1+1+1=3 6 9
Nuca Francesc 1
3 70,50 >25,99 7 1+1=2 5
7
Sara Elena
4 78,62 >25,99 8 1+1=2 10
12
Conan Santi 1 2 108,60 >25,99 9 1+1=2 2
Puppy Jean Martí 5 108,32 >25,99 10 1+1=2 10 12

Grup 1 nivell C - ja iniciats

TRS=80, TRM=120
GosGuiaFaltesRefusTempsPenalitzLlocPunts
Abans Després
Annette Nano 2 60,77 10 1 1+1+2+3=7 26 33
Striptease Carme 1 2 57,10 15 2 1+1+2+2=6 28 34
Lluna Maria 3 65,33 15 3 1+1+2+1=5 30 35
Lua Eduard 1 3 84,83 24,83 4 1+1+1=3 21 24
Boop Carles 1 6 78,34 >25,99 5 1+1=2 29 31
Duna Albert 4 115,30 >25,99 6 1+1=2 23 25
Ela Neus 5 119,03 >25,99 7 1+1=2 29 31
Dic Mercè 6 119,79 >25,99 8 1+1=2 11 13

Grup 2 nivell D i E - preparant-se per competir

TRS=60, TRM=120
GosGuiaFaltesRefusTempsPenalitzLlocPunts
Abans Després
Noah Jordi 37,03 1 1+1+4+3=9 27 36
Golfa Cesar 2 41,21 10 2 1+1+2+2=6 25 31
Harpo Mercè 1 1 43,16 10 3 1+1+2+1=5 36 41
Piga Fernando 1 2 56,15 15 4 1+1+2=4 14 18
Dirk Monica 3 Elim 1+1=2 15 17
Kira
Laura
3 Elim 1+1=2 36 38
Noa Mam 3 Elim 1+1=2 35 37
Uma
Marta 3 Elim 1+1=2 15 17
Bambu Eva 3 Elim 1+1=2 11 13
Qumba Juanjo 3 Elim 1+1=2 30 32
Xuma Susanna Elim 1+1=2 15 17

GRUP 3 - Competició

TRS=55, TRM=100
GosGuiaFaltesRefusTempsPenalitzLlocPunts
Abans Després
Gamma Jordi 42,78 1 1+1+4+3=9 32 41
Chula Isma
1 49,53 5 2 1+1+3+2=7 43 50
Fosca Josep 1 52,35 5 3 1+1+3+1=6 19 25
Rufo José 1 52,72 5 4 1+1+3=5 31 36
Samy Jordi 1 63,93 13,93 5 1+1+2=4 22 26
Dana Maria
1 96,71 >25,99 6 1+1=2 21 23
Runny
Xavier
Elim 1+1=2 16 18
Sky Laura Elim 1+1=2 2
Puf Sandra Elim 1+1=2 26 28
Nit Montse Elim 1+1=2 26 28
Bugui Eva Elim 1+1=2 11 13
Aika Ricard Elim 1+1=2 2 4
Vilma Josep 3 Elim 1+1=2 12 14
5
3 9 1 5 1 4 4 4 2
FaLang translation system by Faboba