20 oct 18 Segona (o tercera pels més avançats) jornada de la lliga social on la Nala i en Kuma han fet pistes espectaculars en debutans. En iniciats pistassa de la Lluna. En precompetició la Thai i la Sally s'han lluït mentre que en competició ha estat la Lola la que ha marcat el temps i en alta competició ha estat la Cora.

Grup 0 nivell B - Debutants

TRS=31 (20,43*1,50), TRM=90
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Nala Jose       20,43   1   1+1+4+3 max 6 2 8
Kuma Monica       24,18   2   1+1+4+2 max 6 6 12
Maddie Marta     1 28,87 5 3   1+1+3+1=6 6 12
Blava Mireia     1 30,28 5 4   1+1+3=5   5
Mia Marc     3 38,52 15 5   1+1+1=3   3
Sherlok Irene     3 62,61 15 6   1+1+1=3   3
Boira Aurelia   1 1 73,44 >25,99 7   1+1=2   2
Milu Jordi     4 133,62 Elim 8   1+1=2   2

Grup 1 nivell C - Ja iniciats

TRS=58 (44,17*1,30) , TRM=90
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Lluna Robert   1   44,17 5 1   1+1+3+3 max 7 7 14
Kira Carlos     4 54,33 20 2   1+1+1=3 3 6
Nim Jesus   2 2 54,64 20 3   1+1+1=3 4 7
Kaah Yago   3 2 45,03 25 4   1+1+1=3 2 5
Maya Ariadna     5 87,02 >25,99 5   1+1=2 2 4
Koda Jaume   1 6 86,61 >25,99 6   1+1=2 2 4
Brook Cristina         Elim     1+1=2 2 4
Mia Ariadna         ELim     1+1=2 2 4

Grup 2 nivell D i E - Preparant-se per competir

TRS=42 (33,33x1,25), TRM=80
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Thai Sergio       33,03   1   1+1+4+3=9   9
Sally Marc   1   27,13 5 2   1+1+3+2=7 10 17
Jazz Victor   1 1 35,43 10 3   1+1+2+1=5 5 10
Mela David   1   48,25 11,25 4   1+1+2=4 12 16
Mel Janina     1 50,27 13,27 5   1+1+1=3 8 11
Noah Cristina   4 2 64,81 >25,99 6   1+1=2 3 5

Grup 3 nivell F - Competició

TRS=61 (48,30x1,25), TRM=120
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Lola Secundi       48,30   1   1+1+4+3=9 13 22
Maggie Joan Carles       51,85   2   1+1+4+2=8 10 18
Nevat Marc       62,62 1,62 3   1+1+3+1=6 4 10
Mel Ezequiel   1   50,81 5 4   1+1+3=5 10 15
Molly Louisa       70,53 9,53 5   1+1+2=4   4
Fox Fran   2   41,66 10 6   1+1+2=4 5 9
Boira Cristina   2   60,28 10 7   1+1+2=4 2 6
Duc Mercè       74,90 13,09 8   1+1+2=4 5 9
Winter David   2 1 58,96 15 9   1+1+2=4 6 10
Dana Maria       91,66  >25,99 10   1+1=2 9 11
Mel Jaume   1 2 124,15  >25,99 11   1+1=2 11 13
Rita Sieglinde         Elim     1+1=2 5 7
Cloe Joan Miquel         Elim     1+1=2 2 4
Bruc Victor         Elim     1+1=2 16->13 15
Thor Isabel     2 51,91 Elim     1+1=2 4 6

Grup 4 nivell G - Alta competició

TRS=67 (52,81x1,25), TRM=120
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Cora Juli       52,81   1   1+1+4+3=9 13 22
Dic Mercè     2 62,66 10 2   1+1+2+2=6 5 11
Morgan Elisenda         Elim     1+1=2 2 4
Ela Neus         Elim     1+1=2 10 12
Drac Drac         Elim     1+1=2 7 9
Jake  Monica         Elim     1+1=2 11 13
Loki Josep         Elim     1+1=2 4 6
Taboo Estel         Elim     1+1=2 2 4
FaLang translation system by Faboba