19 Nov 16 Primera lliga pelg gossos d'iniciació on en Jack ha estat el més ràpid. En debutants la Sally guanya però seguida molt de prop per la Nasha i la Mel. En inciats guanya en Fox que acaba de pujar de grau i en precompetició la Clowdy que també acaba de pujar. En competició ha guanyat ... en Loki (sorprenent) i finalment, entre els més avançats, la Taca s'ha imposat seguida a unes centèssimes de segon per en Drac

Grup 0 nivell A - Iniciació

TRS=20, TRM=40
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Noa        3 40,88  15 1   1+3=4   4
Melindro Pau   (corretja)   43,47   2   1+2=3 3  
Brisa         70,56   3   1+1=2   2

Grup 0 nivell B - Debutants

TRS=40, TRM=80
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Sally Marc       32,57   1   1+1+4+3=max 6 6 12
Nasha Laia       33,28   2   1+1+4+2=max 6   6
Mel Janina       33,81   3   1+1+4+1=max 6   6
Topo Patricia       36,59   4   1+1+4=6 2 8
Ripper Toni   1   21,03 5 5   1+1+3=5 3 8
Vega Natalia       59,25 19,25 6   1+1+1=3   3
Nus Isabel   1 2 49,63 24,63 7   1+1+1=3   3
Mela David       68,90 28,99 8   1+1=2   2

Grup 1 nivell C - Ja iniciats

TRS=45 , TRM=90
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Fox Fran       32,90   1   1+1+4+3 (max 7) 12 19
Coco Lidia     1 31,15 5 2   1+1+3+2=7 10 17
Ona Ausias   1   41,32 5 3   1+1+3+1=6   6
Boira Cristina   2 2 59 34 4   1+1=2 5 7
Hoid Núria   1 2 89,69 61,69 5   1+1=2 11 13
Yuki Carles         Elim 6   1+1=2 2 4
Koko Emmanuele         Elim 7   1+1=2 2 4

Grup 2 nivell D i E - Preparant-se per competir

TRS=50, TRM=80
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Clowdy Olga       33,15   1   1+1+4+3=9 14 23
Pluja Olga   1   27,31 5 2   1+1+3+2=7 15 22
Jessy David     1 47,75 5 3   1+1+3+1=6 12 18
Sioux Juanjo   1   50,06 5.06 4   1+1+3=5 13 18
Randy Reyes     2 33,87 10 5   1+1+2=4 4 8
Pam Albert   2   34,72 10 6   1+1+2=4 10 14
Thor Isabel     2 37,60 10 7   1+1+2=4 6 10
Jake Monica     2 40,81 10 8   1+1+2=4 10 14
Duc Albert   1 1 43,97 10 9   1+1+2=4 7 11
Siri Marc     2 48,85 10 10   1+1+2=4 6 10
Nevat Marc     2 77,34 37,34 11   1+1=2 3 5
Mel Jaume     2 77,35 37,35 12   1+1=2 6 8
Sasha Marta   1 2 74,19 39,19 13   1+1=2 6 8
Rita Siglinde          Elim 14   1+1=2 2 4

Grup 3 nivell F - Competició

TRS=45, TRM=70
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Loki Josep       36,19   1   1+1+4+3=9 2 11
Maggie Joan Carles       40,20   2   1+1+4+2=8 14 22
Noa Didac   1   32,82   3   1+1+3+1=6   6
Mel Ezequiel   1   37,97 5 4   1+1+3+1=6 4 10
Dana Maria     1 63,14 23,14 5   1+1+1=3 2 5
Duc Mercè     2 69,93 34,93 6   1+1=2 6 8
Dic Mercè     1 70,26 30,26 7   1+1=2 4 6
Morgan Elisenda         Elim     1+1=2 10 12
Max Marta         Elim     1+1=2 4 6
Fusa Berta         Elim     1+1=2 2 4
Lola Secun         Elim     1+1=2 9 11

Grup 4 nivell G - Alta competició

TRS=40, TRM=70
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Taca Ana       33,61   1   1+1+4+3=9 12 21
Drac Elisenda       33,79   2   1+1+4+2=8 18 26
Cora Juli       39,35   3   1+1+4+1=7 6 13
Ela Neus     1 45,94 10,94 4   1+1+2=4 9 13
Taboo Estel         Elim     1+1=2 9 11
Striptease Carme         Elim     1+1=2 11 13
FaLang translation system by Faboba