15 Oct 16 En Fox i la Clowdy tornen a guanyar en debutants i iniciats. La Pluja i en Taboo guanyen en precompetició i competició i en Drac torna a guanyar en la màxima categoria.

Grup 0 nivell A - Iniciació

TRS=30, TRM=60
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Lisa Anna    (corretja)   13,70   1   1+3=4   4
Dreams Jesica    (corretja)   26,06   2   1+2=3   3
Sigrid Jesica    (corretja)   29,34   3   1+1=2   2

Grup 0 nivell B - Debutants

TRS=50, TRM=90
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Fox Fran       19,52   1   1+1+4+3 max 6 6 12
Hoid Núria       23,93   2   1+1+4+2 max 6 5 11
Sally Marc       28,57   3   1+1+4+1 max 6   6
Boira Cristina     1 28,49 5 4   1+1+3=5   5
Audrey Juan Manuel     1 38,30 5 5   1+1+3=5 2 7
Nano David     3 32,64 15 6   1+1+2=4 5 9
Ripper Toni     3 58,04 23,04 7   1+1+1=3   3
Topo Patricia         Elim     1+1=2   2

Grup 1 nivell C - Ja iniciats

TRS=60 , TRM=100
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Clowdy Olga   1 1 30,41 10 1   1+1+2+3=7 7 14
Coco Lidia   1 2 65,73 20,73 2   1+1+2+1=5 5 10
Tao Ananda   2 3 91,93 >25,99 3   1+1+1=3   3
Koko Emmanuele     2 103,61 >TRM     1+1=2   2
Sita Ester   2     Elim     1+1=2 2 4

Grup 2 nivell D i E - Preparant-se per competir

TRS=60, TRM=110
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Pluja Olga       37,07   1   1+1+4+3=9 6 15
Jessy David       51,54   2   1+1+4+2=8 4 12
Sasha Marta       63,31 3,31 3   1+1+3+1=6   6
Pam Albert     1 41,43 5 4   1+1+3=5 5 10
Jake Monica     1 41,70 5 5   1+1+3=5 5 10
Duc Albert     1 42,90 5 6   1+1+3=5 2 7
Sioux Juanjo     1 60,32 5,32 7   1+1+3=5 8 13
Thor Isabel   1 2 33,74 15 8   1+1+2=4 2 6
Siri Marc   1 2 49,54 15 9   1+1+2=4 2 6
Nevat Marc     1 74,45 19,45 10   1+1+1=3   3
Mel Jaume     2 77,13 >25,99 11   1+1=2 4 6
Randy Reyes   1 3 61,18 Elim     1+1=2 2 4
Rita Siglinde   1 4 >TRM Elim     1+1=2   2

Grup 3 nivell F - Competició

TRS=60, TRM=100
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Maggie Joan Carles     1 50,36 5 1   1+1+3+3=8 6 14
Lola Secun     1 54,72 5 2   1+1+3+2=7 2 9
Duc Mercè     1 81,44 >25,99 3   1+1+1=2 3 6
Morgan Elisenda         Elim     1+1=2 8 10
Dic Mercè         Elim     1+1=2 2 4
Fusa Berta         Elim     1+1=2   2
Mel Ezequiel         Elim     1+1=2 2 4
Hippy Mercè         Elim     1+1=2 2 4
Max Marta         Elim     1+1=2 2 4

Grup 4 nivell G - Alta competició

TRS=50, TRM=100
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Drac Elisenda       38,51   1   1+1+4+3=9 9 18
Taca Ana       39,13   2   1+1+4+2=8 4 12
Ela Neus       44,88   3   1+1+4+1=7 2 9
Cora Juli       47,51   4   1+1+4=6   6
Taboo Estel       51,32  1,32 5   1+1+3=5 4 9
Striptease Carme     2 59,93  19,93 6   1+1+1=3 8 11
Qumba Juanjo         Elim     1+1=2   2
FaLang translation system by Faboba