14 Mai 16 En la penúltima jornada de la lliga, màxima emoció entre les categories inicials. L'Albert i en Duc tornen a guanyar en debutants i s'acosten al primer lloc i en iniciats triple empat pel segon lloc a dos punts del primer.

En Duc guanya en debutants i s'acosta més a en Xistu i en iniciats triple empat pel segon lloc a dos punts del primer.

En precompetició guanya la Pinya però la Pluja segueix defensant el seu lideratge mentre que en competició, en Duc i la Taca es mantenen en primer lloc.

Grup 0 nivell A - Iniciació

TRS=40, TRM=80
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Scooby         20,35   1   1+1+4+3 max 5  7 12
Leal         45,16 5,16 2   1+1+3+2 max 5   5

Grup 0 nivell B - Debutants

TRS=40, TRM=80
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Duc Albert   1   24,79 5 1   1+1+3+3 max 6 13 19
Cloudy Olga     1 38,54 5 2   1+1+3+2 max 6   6
Thor Isabel   2   22,51 10 3   1+1+2+1=6   6
Nass Auna   1 1 56,23 >25,99 4   1+1=2   2
Sasha Marta   4 1 46,95 >25,99 5   1+1=2 2 4
Xistu Laura   1 2 57,66 >25,99 6   1+1=2 22 24
Tao Beatriz   3 2 >TRM Elim     1+1=2 4 6

Grup 1 nivell C - Ja iniciats

TRS=40 , TRM=80
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Witty Miquel       28,05   1   1+1+4+3 max 7 27 34
Nevat Marc       41,90 1,90 2   1+1+3+2=7 20 27
Sioux Juanjo     1 43,08 8,08 3   1+1+2+1=5 29 34
Tana David     3 41,48 16,48 4   1+1+1=3 31 34
Randy Reyes     3 45,33 20,33 5   1+1+1=3 9 12
Flash Joan     1 66,14 >25,90 6   1+1=2 16 18
Nina Mireia   1 4 60,12 >25,90 7   1+1=2 34 36
Alika Arnau     3 98,51 >25,90 8   1+1=2 17 19
Sita Ester     5 >TRM Elim 9   1+1=2 8 10

Grup 2 nivell D i E - Preparant-se per competir

TRS=40, TRM=85
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Piña Toni       32,42   1   1+1+4+3=9 13 22
Pluja Olga   1   30,35 5 2   1+1+3+2=7 47 54
Jake Monica   1   32,19 5 3   1+1+3+1=6 38 44
Pam Albert   1   39,85 5 4   1+1+3=5 38 43
Kira Irene   2   36,61 10 5   1+1+2=4 4 8
Rita Miquel   3   41,48 16,48 6   1+1+1=3 36 39
Mel Jaume     1 82,82 >25,99 7   1+1=2 24 26

Grup 3 nivell F - Competició

TRS=50, TRM=90
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Morgan Elisenda   2   40,27 10 1   1+1+2+3=7   7
Mel Ezequiel       63,08 13,08 2   1+1+2+2=6 29 35
Duc Merce       66,03 16,03 3   1+1+1+1=4 41 45
Maggie Joan Carles         Elim 4   1+1=2 33 35
Dic Merce         Elim 4   1+1=2 21 23
Runny Xavier         Elim 4   1+1=2 31 35

Grup 4 nivell G - Alta competició

TRS=45, TRM=100
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Drac Elisenda       45,27   1   1+1+4+3=9   9
Taca Ana     1 47,90  5 2   1+1+3+2=7 44 51
Striptease Carme       Elim   3   1+1=2 26 28
FaLang translation system by Faboba