17 Gen16 En Miquel guanya amb la Witty en debutants i amb la Rita amb iniciats. La Imma i en Sergi guanyen en Precompetició i competició amb la Tass i en Zut i l'Anna es posa primera en alta competició amb la Taca.

Primera prova de l'any amb bon debut de la Sita i en Xistu i amb una pista esplèndida d'en Witty conduida pel en Miquel que també va guanyar en iniciats amb la Rita. La Imma i en Sergi s'han estrenat a la lliga amb podi de la Tass en precompetició i d'en Zut en competició i en alta competició l'Anna, que fa poc que s'ha afegit a la lliga, ja s'ha posat primera.

Grup 0 nivell A - Iniciació

TRS=40, TRM=80
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Sita Ester       35,28   1   1+1+4+3 max 5   5
Xistu Robert     1 29,88 5 2   1+1+3+2 max 5   5

Grup 0 nivell B - Debutants

TRS=40, TRM=80
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Witty Miquel       23,10   1   1+1+4+3 max 6 5 11
Nevat Marc   1 1 33,50 10 2   1+1+2+2=6 5 11
Chimpun Nico   1 1 36,44 10 3   1+1+2+1=5 2 7
Sioux Juanjo   2 1 40,16 15,16 4   1+1+2=4 12 16
Rocky Xevi   1 (corretga) 3 >80 Elim 5   1=1 5 6
Flash Joan     4 Elim   5   1+1=2 9 11

Grup 1 nivell C - Ja iniciats

TRS=40 , TRM=80
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Rita Miquel       17   1   1+1+4+3 max 7 13 20
Nina Mireia   1   28 5 2   1+1+3+2=5 20 25
Dana Laura     2 28 10 3   1+1+2+1=5 10 15
Jake Monica     2 44 14 4   1+1+2=4 18 22
Tana David     2 15 15 5   1+1+2=4 15 19
Ona Ausies     3 64 >25,99 6   1+1=2 20 22
Coco Lidia     4 >80 Elim     1+1=2 7 9
Nala Ausies     4 >80 Elim     1+1=2 14 16
Jessy David   1   Elim       1+1=2 6 8
Chester Birgit     2 >80 Elim     1+1=2 19 21
Alika Arnau     3 >80 Elim     1+1=2 9 11

Grup 2 nivell D i E - Preparant-se per competir

TRS=60, TRM=100
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Tass Imma     1 56,04 5 1   1+1+3+3=8   8
Kleyna Pau       63,76 3,76 2   1+1+3+2=7 15 22
Mel Jaume   1 1 53,20 10 3   1+1+2+1=5 13 18
Noa Didac     2 59,07 10 4   1+1+2=4   4
Pam Albert   1 1 59,26 10 5   1+1+2=4 12 16
Pluja Olga   2 1 44,41 15 6   1+1+2=4 25 29
Fuet Mireia     3 83,07 15 7   1+1+2=4 17 21
Lua Georgina   2 4 99,91 >25,99     1+1=2 7 9

Grup 3 nivell F - Competició

TRS=60, TRM=100
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Zut Sergi       47,62   1   1+1+4+3=9   9
Duc Merce       62,53 2,53 2   1+1+3+2=7 25 32
Mel Ezequiel    1   64,47 9,47 4   1+1+2=4 13 17
Maggie Joan Carles    1   56,15 5 3   1+1+3+1=6 15 21
Dana Maria         Elim     1+1=2 14 16
Runny Xavier         Elim     1+1=2 18 20
Fusa Berta         Elim     1+1=2 9 11
Loki Josep         Elim     1+1=2 17 19
Dic Merce         Elim     1+1=2 11 13

Grup 4 nivell G - Alta competició

TRS=50, TRM=100
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Taca Ana       39,37   1   1+1+4+3=9 15 24
Kira Laura   1   62,25 17,25 2   1+1+1+2=5 7 12
Ela Neus         Elim     1+1=2 20 22
Cora Juli         Elim     1+1=2 4 6
Striptease Carme         Elim     1+1=2 19 21
FaLang translation system by Faboba