17 Oct 15 Segona prova de la lliga social 2015/2016

Molt bones pistes d'iniciats els debutants. En C guanya la Nina però la Tana, segona, fa una pista rapidíssima.

En precompetició i competició se les van veure en una pista derivada de les d'aquest darrer Campionat del Mon que va possar a prova a guies i gossos. Això fa encara més valuosa la victòria de l'Elisenda i la Cuca i de la Mercè amb en Duc. Enhorabona a les dues!

Grup 0 nivell A - Iniciació

TRS=25, TRM=50
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Leo Carme/Julia     corretja 8,36   1   1+3=4   4
Rita Miguel     corretja 8,72   2   1+2=3   3
Flam Lua     corretja 10,36   3   1+1=2   2
Cora Sonia     corretja 10,69   4   1=1   1
Luc Ivet     corretja 11,25   5   1=1   1
Cloe Marta     corretja 15,91   6   1=1   1
Coco Lidia       16,32   7   1=1   1

Grup 0 nivell B - Debutants

TRS=50, TRM=100
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Piña Toni     1 23,78 5 1   1+1+3+3 max 6   6
Chester Brigit   1   26,31 5 2   1+1+3+2 max 6 6 12
Black Miguel     1 33,37 5 3   1+1+3+1=6 5 11
Ona Ausies     1 37,65 5 4   1+1+3=5 5 10
Jake Monica     3 31,26 15 5   1+1=2 5 7
Nala Ausies   1 1 66,84 26,84 6   1+1=2 6 8
Chula Flor   1 2 66,09 31,09 7   1+1=2 2 4
Alika Arnau   2 1 (corretja) 92,72 57,72 8   1 4 5
Jessy David     4  92,21 Elim      1+1=2   2

Grup 1 nivell C - Ja iniciats

TRS=50 , TRM=80
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Nina Mireia   1 2 50,06 15,06  1    1+1+2+3=7 5 12
Tana David   3 1 33,45 20  2    1+1+1+2=5 6 11
Dana Laura   2 2 54,92 24,92  3    1+1+1+1=4   4

Grup 2 nivell D i E - Preparant-se per competir

TRS=60, TRM=100
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Cuca Elisenda     1 58,62 5 1    1+1+3+3=8 8 16
Mel Jaume     1 61,81 6,81 2    1+1+2+2=6 2 8
Pluja Olga   2 1 45,82 15 3    1+1+2+1=5 6 11
Pam Albert   1 2 44,28 15 4    1+1+2=4 2 6
Loki Josep         Elim      1+1=2 5 7
Fuet Mireia     3   Elim      1+1=2 7 9
Kleyna Pau         Elim      1+1=2 4 6
Lua Georgina     3   Elim      1+1=2 3 5

Grup 3 nivell F - Competició

TRS=60, TRM=85
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Duc Merce       64,15 4,15 1    1+1+3+3=8 2 10
Runny Xavier         Elim      1+1=2 9 11
Xispa Enric         Elim      1+1=2 6 8
Mel Pau         Elim      1+1=2 2 4
Dic Merce         Elim      1+1=2 2 4
Maggie Joan Carles         Elim      1+1=2 2 4
Lulu Manel         Elim      1+1=2   2
Panx Toni         Elim      1+1=2   2

Grup 4 nivell G - Alta competició

TRS=48, TRM=75
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Striptease Carme       43,67   1   1+1+4+3=9   9
Ela Neus         Elim     1+1=2 9 11
FaLang translation system by Faboba