16 Mai 15 L'Alfa i la Bimba s'estrenen a la lliga amb la màxima puntuació mentre que l'Aina recent pujada a iniciats, guanya en aquesta categoria. En precompetició no hi ha canvis: la Mel segueix guanyant però en competició sorpresa: ha guanyat en Morgan i la Kira (aixo no és sorpresa).

Queda encara una jornada però puntuarà doble i no tindrà limitació de punts pels A, B i C pel que les coses estan encara força obertes.

Grup 0 nivell A - Iniciació

TRS=0, TRM=0
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
                       

Grup 0 nivell B - Debutants

TRS=65, TRM=80
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Alfa Pablo       36,56   1   1+1+4+3 max 6   6
Bimba Manu       46,94   2   1+1+4+2 max 6   6
Fuet Mireia     1 39,40 5 3   1+1+3+1=6 8 14
Valentina Ramon     1 64,69 5 4   1+1+3=5   5
Lua Mari       74,47 9,47 5   1+1+2=4 4 8
Ayla Elena     2 53,50 10 6   1+1+2=4   4
Nina Mireia   1 2 40,88 15 7   1+1+2=4 12 16
Bistec Marta     3 60,94 15 8   1+1+2=4 2 6
Luc Cristina   1 2 79,28 29,28 9   1+1=2 11 13

Grup 1 nivell C - Ja iniciats

TRS=60 , TRM=100
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Boira Aina       40,00   1   1+1+4+3 max 7 6 13
Pam Albert     2 48,31 10 2   1+1+2+2=6 41 47
Robin Mariana     2 50,04 10 3   1+1+2+1=5 13 18
Pluja Olga   2 1 40,57 15 4   1+1+2=4 33 37
Lucky Mariana     2 74,25 19,25 5   1+1+1=3 6 9
Natsuko Jessica       85,85 20,85 6   1+1+1=3 2 5
Cuca Elisenda       88,63 23,63 7   1+1+1=3 27 30
Mel Jaume   1 3 88,31 >25,99 8   1+1=2 11 13
Megan Dani     2 80,94 Elim     1+1=2 10 12

Grup 2 nivell D i E - Preparant-se per competir

TRS=50, TRM=80
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Mel Pau       35,81   1   1+1+4+3=9 65 74
Noa Didac     1 39,09 5 2   1+1+3+2=7 35 42
Lulu Manel     2 37,44 10 3   1+1+2+1=5   5
Kay Hector     2 51,22 10 4   1+1+2=4 4 8
Bona Lorena     1 62,75 12,75 5   1+1+2=4 35 39
Hera Lorena   1 2 76,03 >25,99 6   1+1=2 43 45
Tass Imma       Elim       1+1=2 19 21
Max Marta       Elim       1+1=2 20 22
Loki Josep       Elim       1+1=2 8 10
Kira Irene       Elim       1+1=2 24 26

Grup 3 nivell F - Competició

TRS=55, TRM=90
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Morgan Elisenda   1   46,50 5 1   1+1+3+3=8 27 35
Cora Juli   1   50,81 5 2   1+1+3+1=7 34 41
Zut Sergi       60,31 7,31 3   1+1+2+1=5 52 57
Dana Maria       78,06 25,06 4   1+1+1=3 27 30
Maggie Joan Carles       Elim       1+1=2 41 43
Dic Merce       Elim       1+1=2 25 27
Duc Merce       Elim       1+1=2 19 21
Puppy Eduard       Elim       1+1=2 6 8
Collie Sam       Elim       1+1=2 6 8
Taiga Anna       Elim       1+1=2 2 4

Grup 4 nivell G - Alta competició

TRS=50, TRM=70
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Kira Laura       48,31   1   1+1+4+3=9 25 34
Drac Elisenda   1   43,16 5 2   1+1+3+2=7 49 56
Ela Neus   1   48,91 5 3   1+1+3+1=6 20 26
Striptease Carme       Elim       1+1=2 31 33
FaLang translation system by Faboba