3 Gen 15 La Noa i la Guess fan dues pistasses en debutants; en iniciats son la Kira i la Hera les que donen la campanada. En precompetició destaquen la Mel i la Maggie. En competició van guanyar en Zut i la Striptease però va ser en Morgan qui va volar a la pista.

Grup 0 nivell A - Iniciació

TRS=40, TRM=80
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Nina Mireia   2   45,48   1   1+1+4+3 max 5   5

Grup 0 nivell B - Debutants

TRS=40, TRM=80
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Noa Didac        15,59    1    1+1+4+3 max 6 17  23
Guess Judith        19,09    2    1+1+4+2 max 6 8  14
Kiba Gerard      1  26,41  5  3    1+1+3+1=6 8  14
Pluja Olga      1  30,18  5  4    1+1+3=5 15  20
Jambo Bettina      1  30,59  5  5    1+1+3=5    5
Loki Josep      1  36,70  5  6    1+1+3=5    5
Kobu Iris      2  28,69  10  7    1+1+2=4    4
Deva Maria        50,76  10,76  8    1+1+2=4 12  16
Luc Cristina      2  52,19  22,19  9    1+1+1=3 4  7
Genio Jordi        >TRM        1+1=2 5  7

Grup 1 nivell C - Ja iniciats

TRS=60 , TRM=100
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Kira Irene        35,90    1    1+1+4+3 max 7 11  18
Hera Didac        36,91    2    1+1+4+2 max 7 21  28
Kleyna Pau        44,51    3    1+1+4+1=7 16  23
Pam Albert      3  50,17  15  4    1+1+2=4 17  21
Athos Marta      5  59,84  25  5    1+1+1=3 20  23
Cuca Elisenda    1  3  >TRM  Elim      1+1=2 18  20

Grup 2 nivell D i E - Preparant-se per competir

TRS=60, TRM=90
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Mel Pau        39,19    1    1+1+4+3=9 29  38
Maggie Joan Carles        41,75    2    1+1+4+2=8 15  23
Luc Albert        55,31    3    1+1+4+1=7 23  30
Fusa Berta    1    47,50  5  4    1+1+3=5 14  19
Golan Ximena      1  48,06  5  5    1+1+3=5 13  18
Nala Ivet      1  55,68  5  6    1+1+3=5 27  32
Nayru Eli    1  1  49,62  10  7    1+1+2=4 9  13
Bona Lorena    1    65,88  10,88  8    1+1+2=4 16  20
Tabar Ximena    1  4  82,91  Elim      1+1=2 19  21
Tass Imma      3  >TRM  Elim      1+1=2 9  11

Grup 3 nivell F - Competició

TRS=50, TRM=80
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Zut Sergi        43,44    1    1+1+4+3=9 26  35
Runny Xavier        45,25    2    1+1+4+2=8 10  18
Morgan Elisenda    1    35,06  5  3    1+1+3+1=6 15  21
Cora Juli    1    41,65  5  4    1+1+3=5 25  30
Hippy Merce      1  50,07  5,07  5    1+1+3=5 5  10
Harpo Merce      1  51,72  6,72  6    1+1+2=4 7  11
Eli Adelaida      1  55,09  10,09  7    1+1+2=4 18  22
Panx Toni    1  1  57,84  17,84  8    1+1+1=3 18  21
Dic Merce    1  1  77,53  >25,99  9    1+1=2 17  19
Duc Merce          Elim      1+1=2 11  13
Dana Maria          Elim      1+1=2 14  16
Collie Sam          Elim      1+1=2 2  4

Grup 4 nivell G - Alta competició

TRS=45, TRM=70
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Striptease Carme        38,22    1    1+1+4+3=9 11  20
Drac Elisenda        39,13    2    1+1+4+2=8 26  34
Kira Laura        45,16  0,16  3    1+1+3+1=6 9  15
Ela Jordi      1  49,28  9,28  4    1+1+2=4 8  12
Gamma Jordi        64,59  19,54  5    1+1+1=3 11  14
Qumba Juanjo          Elim      1+1=2 10  12
FaLang translation system by Faboba