13 Des 14 La Noa guanya en debutants i es destaca en primer lloc, la Guess -segona- també ha fet una pista molt bona. En iniciats la Hera es manté primera però l'Athos, que ha fet una pista excepcional, se li posa només a un punt, la Cuca puja a tercer lloc i la Pam, que acaba de pujar de nivell, es situa quarta.  En precompetició la Mel es manté primera però la Nala, que ha guanyat la prova d'avui, li retalla un punt. En  competició en Zut guanya i li treu un punt a la Cora que queda segona a la general. En alta competició un Drac infalible es consolida al primer lloc.

Grup 0 nivell A - INICIACIÓ

TRS=40, TRM=80
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Natsuko Jessica   (Corretja 1 22,25 5 (1)   Cadell    
Bombo Angelika   (Corretja) 1 23,56 5 1   1+3=4   4
Bimba Nuria   (corretja) 1 25,04 5 2   1+2=3 3 6
Luc Cristina     2 29,44 10 3   1+1+2=4   4

Grup 0 nivell B - debutants

TRS=40, TRM=80
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Noa Didac       14,75   1   1+1+4+3 max 6 11 17
Guess Judith       18,88   2   1+1+4+2 max 6 2 8
Keba Gerard       28,85   3   1+1+4+1 max 6 2 8
Deva Maria   (Corretja)   30,44   4   1 11 12
Pluja Olga     1 20,75 5 5   1+1+3=5 10 15
Fuet Mireia     1 61,24 25,24 6   1+1+1=3 5 8
DJ     (corretja)   >TRM Elim     1=1 3 4

Grup 1 nivell C - ja iniciats

TRS=60 , TRM=100
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Athos Marta       47,09   1   1+1+4+3 max 7 13 20
Cuca Elisenda       49,81   2   1+1+4+2 max 7 11 18
Hera Didac     1 58,66 5 3   1+1+3+1=6 15 21
Kleyna Pau     1 62,22 7,22 4   1+1+2=4 12 16
Daila Laura   1 1 48,04 10 5   1+1+2=4 9 13
Kira Irene   2 2 50,44 10 6   1+1+2=4 7 11
Pam Albert     3 68,87 23,87 7   1+1+1=3 14 17
Robin Cristina   2 1 79,13 29,13 8   1+1=2   2
Lucky Mariana       Elim   9   1+1=2   2
Lua Georgina   3 3 >TRM   9   1+1=2 9 11

Grup 2 nivell D i E - preparant-se per competir

TRS=70, TRM=120
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Nala Ivet       31,84   1   1+1+4+3=9 18 27
Mel Pau       31,.93   2   1+1+4+2=8 21 29
Fusa Berta       35,68   3   1+1+4+1=7 7 14
Luc Albert   1   41,34 5 4   1+1+3=5 18 23
Bona Lorena     1 59,46 5 5   1+1+2=4 12 16
Golan Ximena   3   39,16 15 6   1+1+2=4 9 13
Maggie Joan Carles   1 2 46,16 15 7   1+1+2=4 11 15
Nayru Elisabet     2 51,53 10 5   1+1+2=4 5 9
Tabar Ximena   2 1 48,09 15 8   1+1+2=4 15 19
Tass Imma         Elim     1+1=2 7 9
Kai Hector         Elim     1+1=2   2

Grup 3 nivell F - Competició

TRS=50, TRM=80
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Zut Sergi       43,28   1   1+1+4+3=9 17 26
Cora Juli       45,21   2   1+1+4+2=8 17 25
Eli Adelaida       52,28 2,28 3   1+1+3+1=6 12 18
Dic Merce       54,93 4,93 4   1+1+3=5 12 17
Runny Xavier     1 45,34 5 5   1+1+3=5 5 10
Harpo Merce   1   46,37 5 6   1+1+3=5 2 7
Duc Merce       55,96 5,96 7   1+1+3=5 6 11
Dana Maria       62,72 12,72 8   1+1+2=4 10 14
Panx Toni   3   46,41 15 9   1+1+2=4 14 18
Morgan Elisenda       Elim       1+1=2 13 15
Hippy Merce       Elim       1+1=2 3 5
Taboo Estel       Elim       1+1=2 8 10

Grup 4 nivell G - ALTA COMPETICIó

TRS=45, TRM=70
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Drac Elisenda       38,19   1   1+1+4+3=9 17 26
Qumba Juanjo         Elim     1+1=2 8 10
Gamma Jordi         Elim     1+1=2 9 11
Striptease Carme         Elim     1+1=2 9 11
Ela Josep         Elim     1+1=2 6 8
Coockie Toni         Elim     1+1=2   2
FaLang translation system by Faboba