22 set 14 Aquesta primera lliga de la temporada ens ha agafat una mica rovellats i només la Ivet i la Nala han fet una pista perfecta que els posa al capdavant de la lliga en precompetició. En competició només en Cesar, que és qui havia dissenyat la pista, l'ha completat amb la Golfa.  Entre els més nous hem vist molt bones actuacions de la Pluja, la Hera, en Luc i en Tabar

Grup 0 nivell A - INICIACIÓ

TRS=35, TRM=70
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Pluja Olga   (corretja)   10,75   1   1+3=4   4
DJ Marc   (corretja)   22,07   2   1+2=3   3
Luka Jaume   (corretja) 1   14,34 5 3   1+1=2   2
Guess Judith   (corretje) 1   21,75 5 4   1   1
Rock Sergi   (corretja) 1   33,17 5 5   1   1
Pam Albert         Elim 6   1+1_2   2

Grup 0 nivell B - debutants

TRS=70, TRM=100
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Hera Didac       44,22   1   1+1+4+3 max 6   6
Lua Guillem   1   46,65 5 2   1+1+3+2 max 6   6
Negre Imma       77,04 7,04 3   1+1+2+1=5   5
Attos Marta     1 79,03 9,03 4   1+1+3=5   5
Cuca Elisenda       96,49 26,49 5   1+1=2   2

Grup 1 nivell C - ja iniciats

TRS=70 , TRM=100
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Luc Albert       53,32   1   1+1+4+3 max 7   7
Tabar Ximena     1 36,11 5 2   1+1+3+2=7   7
Kleina Pau   1 1 69,85 10 3   1+1+2+1=5   5
Lua Georgina   2 1 74,82 19,82 4   1+1+1=3   3
Yeti Veronica   2 3 61,57 25 5   1+1+1=3   3
Turca Bego   1 3   Elim     1+1=2   2

Grup 2 nivell D i E - preparant-se per competir

TRS=80, TRM=120
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Nala Ivet       45,35   1   1+1+4+3=9   9
Bimba (Sally) Sally     1 97,91 5 2   1+1+3+2=7   7
Mel Pau   1 1 56,60 10 3   1+1+2+1=5   5
Max Marta   1 2 66,18 15 4   1+1+2=4   4
Fusa Berta   2 2 72,06 20 5   1+1+1=3   3
Nayru Elisabet   2 2 76,53 20 6   1+1+1=3   3
Bona Lorena   3 1 86,04 26,04 7   1+1=2   2
Golan Ximena   2 2 107,93 47,93 8   1+1=2   2
Lola Secundi         Elim     1+1=2   2

Grup 3 nivell F - Competició

TRS=65, TRM=110
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Panx Toni   2 1 51,18 15 1   1+1+2+3=7   7
Wifi Cristina   4   67,03 22,03 2   1+1+1+2=5   5
Dic Merce   1 1 83,82 28,82 3   1+1+1=3   3
Dana Maria     1 109,09 49,09 4   1+1=2   2
Duc Merce         Elim     1+1=2   2
Cora Juli         Elim     1+1=2   2
Bandido Rola         Elim     1+1=2   2
Taboo Estel         Elim     1+1=2   2
Collie Sam         Elim     1+1=2   2
Eli Adelaida         Elim     1+1=2   2
Osito Miguel         Elim     1+1=2   2

Grup 4 nivell G - ALTA COMPETICIó

TRS=60, TRM=100
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Golfa Cesar   1   47,77 5 1   1+1+3+3=8   8
Striptease Carme         Elim     1+1=2   2
Ela Neus         Elim     1+1=2   2
Sacha Paco         Elim     1+1=2   2
Kira Laura         Elim     1+1=2   2
FaLang translation system by Faboba