12 jun 14 Darrera prova de la lliga 2014, com puntua doble hi ha hagut algun canvi, ni que els que anaven destacats s'han mantingut. Veieu-ne els resultats finals.

Grup 0 nivell A i B - DEBUTANTS

TRS=35, TRM=60
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Otto Marc       20,65   1   (1+1+4+3)*2=18 5 23
Athos Marta       25,87   2   (1+1+4+2)*2=16 10 26
Nina Diana       28,63   3   (1+1+4+1)*2=14   14
Kuka Pili   1   29,50 5 4   (1+1+3)*2=10 6 16
Robin Mariana     1 29,91 5 5   (1+1+3)*2=10 15 25
Max Marta     2 26,61 10 6   (1+1+2)*2=8 31 39
Nala     1 (corretja) 1 49,45 24,45 7   (1+1+1)*2=6   6
Dufa Marc   (corretja) 2 52,44 >25,99 8   (1+1)*2=4   4
Hera Didac   (corretja) 2 >TRM Elim     (1+1)*2=4 4 8

Grup 1 nivell C - ja iniciats

TRS=50 , TRM=100
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Mel         32,84   1   (1+1+4+3)*2=18 35 53
Golan Ximena       35,68   2   (1+1+4+2)*2=16 37 53
Bona Lorena       52,87 2,87 3   (1+1+3+1)*2=12 35 47
Link Francesc     1 40.66 5 4   (1+1+3)*2=10 39 49
Lucky Mariana   1   44,18 5 5   (1+1+3)*2=10 19 29
Nayru Eli   1 1 40,76 10 6   (1+1+2)*2=8 31 39
Lua Georgina   1 2 44,60 15 7   (1+1+1)*2=6 33 39
Yeti Veronica     3 59,07 19,07 8   (1+1+1)*2=6 14 20
Tass Imma     1 72,00 >25,99 9   (1+1)*2=4 27 31
Luc Albert   1 4 53,44 >25,99 10   (1+1)*2=4 16 20
Tabar Ximena   1 4 56,37 >25,99 11   (1+1)*2=4 15 25
Rita Singuerlinde   1 3 65,41 >25,99 12   (1+1)*2=4 22 26
Dolç Jaume     1 86,00 >25,99 13   (1+1)*2=4 32 36
Trasto Anna       >TRM Elim     (1+1)*2=4 35 39

Grup 2 nivell D i E - preparant-se per competir

TRS=55, TRM=100
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Collie Sam   1   26,03 5 1   (1+1+3+3)*2=16 31 47
Panx Toni   1   30,34 5 2   (1+1+3+2)*2=14 61 75
Duc Merce     1 44,22 5 3   (1+1+3+1)*2=12 32 44
Bandido Paco   2   29,53 10 4   (1+1+2)*2=8 16 24
Puppy Eduard     2 49,12 10 5   (1+1+2)*2=8 2 10
Dic Merce     2 49,57 10 6   (1+1+2)*2=8 20 28
Gold Denise     3 60,09 25,09 7   (1+1+1)*2=6 22 28

Grup 3 nivell F - Competició

TRS=55, TRM=100
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Cora Juli       42,38   1   (1+1+4+3)*2=18 47 65
Jak Ariadna       46,03   2   (1+1+4+2)*2=16 25 41
Zut Sergi       46,47   3   (1+1+4+1)*2=14 49 63
Striptease Carme   1   40,09 5 4   (1+1+3)*2=10 18 28
Ela Neus   1   45,29 5 5   (1+1+3)*2=10 34 44
Xuma Susanna     1 58,03 8,03 6   (1+1+2)*2=8 4 12
Sacha Paco   2   35,38 10 7   (1+1+2)*2=8 12 20
Taca Ana   2   35,96 10 8   (1+1+2)*2=8   8
Dana Maria       68,31 13,31 9   (1+1+2)*2=8 32 40
Taboo Estel   1 1 66,69 21,69 10   (1+1+1)*2=6 20 26
Zeus Ariadna       Elim       (1+1)*2=4 12 16
Morgan Elisenda       Elim       (1+1)*2=4 12 16

Grup 4 nivell G - ALTA COMPETICIó

TRS=40, TRM=70
GosGuia   FaltesRefusTempsPenalitzLloc PuntsAbansDesprés
Coma Diana   1   45,32 5 1   (1+1+3+3)*2=16   16
Kira Laura   1   49,62 9,42 2   (1+1+2+2)*2=12 20 32
Golfa Cesar   2 1 43,34 15 3   (1+1+2+1)*2=10 48 58
Gamma Jordi       Elim       (1+1)*2=4 19 23
Drac Elisenda       Elim       (1+1)*2=4 29 33
FaLang translation system by Faboba