Competició

Grup 0: Debutants (B)LlocGosPunts
1r

Yuma
2n

Tzac
3r

Conan
1 Yuma 17
2 Tzack 16
3 Conan 10
4 Simba 9
5 Lluna(Laura) 8
6 Siri 7
7 Kun Mika Boston 6
8 Stark 4
9 Luna 2
Grup 1: Iniciats (C)LlocGosPunts
1r

Mia
2n

Kira
3r

Blava
1 Mia (Marc) 36
2 Kira (Carlos) 34
3 Blava 28
4 Maddie 25
5 Koda 23
6 Maya 22
7 Nala 21
8 Milu 20
9 Fender 18
10 Kaah 17
11 Boira (Aurelia) 14
12 Puppy 13
13 Mia (Ariadna)  12
14 Tana 9
15 Nayru 6
16 Link 2
Grup 2: Preparant-se per competir (D i E)LlocGosPunts
1r

Mela
2n

Kuma
3r

LLuna
1 Mela 62
2 Kuma 46
3 Lluna 38
4 Mim 32
5 Jazz Nevat 24
6 Coco (Lidia) Brook 19
7 Noah (Cristina)  18
8 Athos 5
9 Lerwick Vega 2
Grup 3: Competició (F)LlocGosPunts
1r

Maggie
2n

Dana
3r

Duc
1 Maggie 57
2 Dana 44
3 Duc (Merce) 39
4 Thai 36
5 Lola Bruc 34
6 Mel (Ezequiel) 32
7 Fox 29
8 Winter 27
9 Fox 21
10 Mel(Janina) 20
11 Sally 18
12 Thor 18
13 Rita (Sieglinde) 17
14 Cloe 14
15 Boira (Cristina) 10
16 Molly 9
17 Ripper 8
18 Sasha Randy 6
19 Max 4
20 Vipper 2
Grup 4: Alta competició (G)LlocGosPunts
1r
CORA
Cora
2r

Ela
3n

Jake
1 Cora 52
2 Ela 47
3 Jake 38
4 Dic 34
5 Loki 23
6 Taboo 12
7 Drac 9
8 Striptease 6
9 MorganSioux 4
10 Fish 2
Punts acumulatsClassificat punts       

Grau III

Punt ràpid  Punt velocitat alta  Punt ràpid  Punt velocitat normal
Alta: AgSM>=4,5 / AgL>=4,7 / JuSM>=4,7 / JuL>=4,9
Calen 6 Ag i 6 Ju, tres de cada amb velocitat alta
COLLIE
  Ag 2+0 canicv canicv          
Ju 7+0 canicv canicv canicv canicv canicv  canicv canicv
FISH
 Punt vel. Ag 6+1 Punt canicv canicv canicv canicv canicv canicv
Ju 6+1 Punt canicv canicv canicv canicv canicv  canicv
PIÑA
  Ag 2+0 canicv canicv          
Ju 2+0 canicv canicv          
TABOO
  Ag 2+0 canicv canicv          
Ju 4+1 Punt canicv canicv canicv canicv    

Grau II

Punt ràpid  Punt velocitat alta  Punt ràpid  Punt velocitat normal
Alta: AgSM>=3,8/ AgL>=4,0 / JuSM >=4,0 / JuL >=4,2
Calen 6 Ag i 6 Ju, tres de cada amb velocitat alta
DRAC
 Punt vel. Ag  5+1 Punt Punt vel. canicv canicv canicv canicv  
Ju  3+4 Punt Punt vel. canicv canicv Punt Punt Punt
ELA
  Ag  2+4 Punt canicv canicb canicv canicb canicb  
Ju  4+2 Punt canicv canicv canicv canicv canicv  
HIPPY
  Ag 1+0 canicv            
Ju 2+0 canicv canicv           
JAKE
  Ag  3+1 Punt canicv canicv canicv      
Ju  6+0 canicv canicv canicv canicv canicv canicv  
LOLA
  Ag  1+0 canicv            
Ju  7+0 canicv canicv canicv canicv canicv canicv canicv
LOKI
  Ag                
Ju 6+0 Punt vel. canicv canicv canicv canicv  canicv  
MAGGIE
  Ag                
Ju 0+2 canicb Punt          
MORGAN
  Ag 2+0 canicv canicv          
Ju 5+1 Punt canicv canicv canicv canicv canicv  
NEVAT
  Ag                
Ju                
SIOUX
  Ag 4+0 canicv canicv canicv canicv      
Ju 5+0 canicv canicv canicv canicv canicv    
STRIPTEASE
Punt vel. Ag  6+0 canicv canicv canicv  canicv canicv canicv  
Ju  6+0 canicv canicv canicv canicv canicv canicv  

Grau I

 
Randy   Ag                
Thor   Ag                
Fox   Ag                
Boira   Ag 1 Punt            
Rita   Ag 6 Punt Punt Punt Punt Punt Punt  
Winter   Ag                
Vipper   Ag 3 Punt Punt Punt        
Atlas   Ag                
Grup 0: Debutants (A i B)LlocGosPunts
1r

Lula
2n

Roc
3r

Sally


Molly
1 Lula 27
2 Roc 23
3 Sally 21
4 Molly 18
5 Vega 15
6 Hano 8
7 Brisa 7
8 Thai Bimba 6
9 Nus 4
10 Neu 3
11 Nass  Mojo 2
Grup 1: Iniciats (C)LlocGosPunts
1r

Mel
2n
KLAUS
Klaus
3r
Noah
Ripper
1 Mel(Janina) 44
2 Klaus 33
3 Ripper  32
4 Noah (Cristina)  30
5 Bruc 25
6 Nano 20
7 India 17
8 Mela 18
9 Coco (Emmanuele) 12
10 Ona Tana  6
11 Yuki  4
Grup 2: Preparant-se per competir (D i E)LlocGosPunts
1r

Jessy
2n

Fox
3r

Clowdy
1 Jessy 61
2 Fox 58
3 Clowdy 55
4 Jake Pam 54
5 Duc 45
6 Randy 38
7 Mel (Jaume) 32
8 Coco (Lidia) 29
9 Sasha 28
10 Thor Boira 25
11 Nevat 24
12 Rita (Miquel) 12
13 Kira (Irene) 11
14 Chester 9
15 Rita (Sieglinde) 6
16 Lua(Georgina) Fish 4
17 Boira (Aina) Kay  Saya  2
Grup 3: Competició (F)LlocGosPunts
1r
DIC
Dic
2n
DIC
Maggie
3r
PLUJA
Pluja
1 Dic 52
2 Maggie 50
3 Pluja 40
4 Lola Duc (Merce) 36
5 Dana 33
6 Morgan 31
7 Sioux 30
8 Mel (Ezequiel) 28
9 Loki 25
10 Panx 21
11 Lulu 16
12 Hippy Max 17
13 Fusa 14
14 Piña 10
15 Runny 2
Grup 4: Alta competició (G)LlocGosPunts
1r
DRAC
Cora
2r
DRAC
Drac
3n
ELA
Ela
1 Cora 53
2 Drac 56  
3 Ela 30
4 Taca 29
5 Striptease 23
6 Taboo 15
7 Qumba 13
8 Coma 8
9 Kira 7

Classificats i normes de selecció pel Campionat del Mon 2017

Subcategories

La lliga social, que disputem entre nosaltres i per cada nivell, ens permet treballar en condicions de competició i mantenir una sana rivalitat.
FaLang translation system by Faboba